Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2018_2019 / Dzień Babci i Dziadka
Piątek - 27 maja 2022 Amandy, Jana, Juliana      "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to szczególny dzień, w którym wnuczki i wnukowie wyrażają wdzięczność swoim Babciom i Dziadkom za trud, poświęcenie, miłość i pomoc w ich wychowaniu. W Szkole Podstawowej w Podegrodziu uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka odbyła się 11 stycznia. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt, które starały się jak najpiękniej wyrazić miłość do swoich babć i dziadków. Czas spotkania wypełnił występ artystyczny dzieci z klas III przygotowany pod kierunkiem p. Jadwigi Frączek i p. Anny Klimczak. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową.
Z okazji tego pięknego święta na ręce wszystkich polskich babć i dziadków w imieniu społeczności naszej szkoły składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń; nieprzemijającego zdrowia i pogody ducha, realizacji wszystkich pragnień i marzeń i stu lat w otoczeniu kochających dzieci wnuków i prawnuków.

 Jadwiga Frączek

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP