Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2017-2018 / SPINKA
Sobota - 28 maja 2022 Augustyna, Ingi, Jaromira      "Miłość nie potępia - miłośc oczyszcza i dźwiga". Henryk Ibsen - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

Informacja dla rodziców i uczniów


Od września 2018 roku nasza szkoła kontynuuje realizację projektu pod patronatem Wojewówdztwa Małopolskiego o nazwie „Modernizacja kształcenia zawodowegow Małopolsce II”.  Projekt wdrażany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Małopolskiego i dotyczy w bieżącym roku szkolnym uczniów: klas VIII  szkoły podstawowej oraz III gimnazjum. Celem projektu jest zapewnienie uczniom dostępu do doradztwa edukacyjno – zawodowego. W ramach realizowanych działań w szkole działa SPINKA - Szkolny Punkt Informacji i Kariery, który mieści  się w sali P i prowadzony jest przez doradcę zawodowego   Anitę Karpierz.
W ramach SPInKI prowadzone są zajęcia warsztatowe z klasami oraz poradnictwo indywidualne według opracowanego harmonogramu (umieszczonego na gazetce koło pokoju numer P). Z SPINKI  korzystać mogą zarówno uczniowie jak i rodzice oraz nauczyciele w godzinach pracy punktu I stosownie do bieżących potrzeb.
Udział w projekcie jest bezpłatny.

 


 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP