Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2017-2018 / SPINKA
Sobota - 19 stycznia 2019 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Informacja dla rodziców i uczniów


Od września 2018 roku nasza szkoła kontynuuje realizację projektu pod patronatem Wojewówdztwa Małopolskiego o nazwie „Modernizacja kształcenia zawodowegow Małopolsce II”.  Projekt wdrażany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Małopolskiego i dotyczy w bieżącym roku szkolnym uczniów: klas VIII  szkoły podstawowej oraz III gimnazjum. Celem projektu jest zapewnienie uczniom dostępu do doradztwa edukacyjno – zawodowego. W ramach realizowanych działań w szkole działa SPINKA - Szkolny Punkt Informacji i Kariery, który mieści  się w sali P i prowadzony jest przez doradcę zawodowego   Anitę Karpierz.
W ramach SPInKI prowadzone są zajęcia warsztatowe z klasami oraz poradnictwo indywidualne według opracowanego harmonogramu (umieszczonego na gazetce koło pokoju numer P). Z SPINKI  korzystać mogą zarówno uczniowie jak i rodzice oraz nauczyciele w godzinach pracy punktu I stosownie do bieżących potrzeb.
Udział w projekcie jest bezpłatny.

 

Od 1 września w naszej szkole rozpoczynamy rekrutację uczniów do udziału w projekcie edukacyjnym dotyczącym doradztwa zawodowego.
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego 
Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego wraz z partnerem : Gminą Podegrodzie
 realizuje projekt pn. ,,Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”, dofinansowany  z Funduszy Europejskich.
Adresatami projektu są wszyscy uczniowie klas gimnazjalnych oraz klas siódmych szkoły podstawowej.
Celem projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcących się w szkołach zawodowych poprzez poprawę efektywności kształcenia zawodowego oraz podniesienie u uczniów małopolskich gimnazjów i szkół podstawowych zdolności do podejmowania właściwych decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.
Udział w projekcie jest bezpłatny.


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP