Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2015-2016 GIM Archiwum / Zabawa i Rehabilitacja po Lachowsku
Piątek - 27 maja 2022 Amandy, Jana, Juliana      "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

PROJEKT „ZABAWA I REHABILITACJA PO LACHOWSKU”

9 marca 2016r. piętnastu wolontariuszy z klas I a, I b, I c, I d Gimnazjum w Podegrodziu rozpoczęło realizację projektu o nazwie „Zabawa i rehabilitacja po lachowsku” wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Promyk" w Gostwicy oraz wolontariuszami z Gimnazjum w Brzeznej.
Projekt trwał będzie  od marca do listopada bieżącego roku.  Cykl spotkań rozpoczęły zajęcia artystyczne młodzieży z Podegrodzia, które odbyły się pod opieką  pedagoga Anity Karpierz oraz  wykwalifikowanej kadry pracowników WTZ.   Wolontariusze po przydziale zdań zostali podzieleni na grupy i dołączeni do uczestników warsztatów, którzy wyczarowywali piękne dzieła. Młodzież z zapałem zabrała się do pracy oraz integracji  z podopiecznymi WTZ.
Humor i dobra zabawa dopisywały wszystkim podczas całego pobytu w Gostwicy.

P.S. POZOSTAŁY PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA ORAZ WSPOMNIENIA Z MIŁEGO PRZYJĘCIA PRZEZ KIEROWNICTWO, PRACOWNIKÓW I WSPANIAŁYCH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW.

 

 

 

 


 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP