Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2014 - 2015 / Osiągnięcia 2014- 2025
Czwartek - 18 października 2018 Hanny, Klementyny, Łukasza     "Jest tylko jedno lekarstwo na duże kłopoty - małe radości" - Karl Waggerl - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka
Sukcesy w konkursach
Konkursy wiedzowe
·        Konkursy przedmiotowe organizowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty:
- Weronika Kapusta z kl.IIId,-        finalistka konkursu z języka polskiego,
- Bianka Kowalska z kl.IIId             laureatka konkursu z języka niemieckiego,
- Damian Zbożeń z kl.IIIa                 finalista konkursu matematycznego,
- Łukasz Rams z kl.IIIa-                   laureat konkursu fizycznego,
- Kinga Ciągło z kl.IIId                       finalistka konkursu chemicznego
- Bartłomiej Białas z kl.IIId              finalista konkursu z wiedzy o społeczeństwie
 
Międzynarodowy konkurs matematyczny „KANGUR”
 - Łukasz Rams z kl.IIIa                     wyróżnienie,
 - Kinga Ciągło z kl.IIId                       wyróżnienie 
 - Bartłomiej Kożuch z kl.IIc             wyróżnienie 
 - Jakub Wojnarowski z kl.Id           wyróżnienie,
 
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Olimpus” – sesja wiosenna
 - Łukasz Rams z kl.IIIa                       laureat konkursu (9miejsce)
 - Daniel Węgrzynowski z kl.IIIb laureat konkursu (10miejsce)
  - Damian Zbożeń z kl.IIIa laureat konkursu (15miejsce)
 - Grzegorz Szabla z kl.Ia laureat    konkursu (11miejsce)
 
Polsko-ukraiński konkurs  fizyczny „Lwiątko
  - Łukasz Rams z kl.IIIa tytuł „Kaona”
 
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów:
 - Bianka Kowalska z kl.IIId finalistka
 
Powiatowy konkurs angielsko - niemiecki „TANDEM”
 - Bianka Kowalska z kl.IIId I miejsce
 
Powiatowy konkurs „Deutsch Diutat ”
 - Bianka Kowalska z kl.IIId I miejsce
 - Tomasz Piękoś z kl.IIId III miejsce
 
 
Ogólnopolski Konkurs poświęcony osobie i życiu bł. ks. J. Popiełuszki (Warszawa):
   - Gabriela Chochorowska z kl.III b finalistka
   - Alicja Turek z kl. III b                    finalistka
 
 
Powiatowy Konkurs „ Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”
 - Przemysław Golonka z kl.IIc      laureat
 - Justyna Pawlik z kl.Id                      laureatka
 
Powiatowy Konkurs „ Mój region – moja duma, moje miasto – moja duma”
   finaliści :Przemysław Golonka z kl.IIc,   Justyna Pawlik z kl.Id, Marcelina Szabla z kl.IIc
 Izabela Zagórowska z kl.IIa
 
 Powiatowy Konkurs „ Konstytucja 3 Maja”
 Zespół w składzie: Przemysław Golonka z kl.IIc, Marta Bodziony z kl.IIIc 
 Piotr Konstanty z kl. Id VII miejsce (na 36 startujących zespołów)
 
 
Konkursy literackie i artystyczne
 
XXII Wojewódzki Orzegląd – Konkurs „Blizej Świata” I miejsce w kategorii język angielski
 
Ogólnopolski konkurs projekt „Jak młodość może aktywnie zmienić otoczenie”
- Wojciech Maciuszek z kl.IId i Łukasz Duda z kl. IId zakwalifikowali się do udziału w XXI   sesji parlamentu dzieci i młodzieży
 
Ogólnopolski Konkurs „Papież Słowianin”
- udział w etapie wojewódzkim Weronika Kapusta kl. III d, Sandra Groń kl. III d,
Joanna Pawlik kl. I d
 
Konkurs recytatorski „Pamięć o nieludzkiej ziemi” zorganizowany przez Zespół Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu
- Jolanty Mrówki z kl. I a wyróżnienie
 
Ogólnopolski Konkurs Akcji Katolickiej w Polsce „Napisz Błogosławionemu Księdzu   Jerzemu Popiełuszce jak   dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”
                   - Gabriela Chochorowska z kl. III b - laureatka etapu diecezjalnego w Tarnowie
 
 II Sądeckie Konfrontacje Artystycznych Talentów – SKAT 2015
- Jolanty Mrówki z kl. I a    - II miejsce
 
Konkurs literacki „Złota stalówka 2015” organizowany przez Zespół Szkół
w Wielogłowach :
- Natalia Kwoka-Wyżycka - IV miejsce
- Tomasz Piękoś - V miejsce
- Gabriela Chochorowska- wyróżnienie
- Sandra Groń - wyróżnienie
- Weronika Bogucka- wyróżnienie
 
II Artystyczne Spotkania z bł. ks. J. Popiełuszką organizowane przez Zespół Szkółw Świniarsku:
- Gabriela Chochorowska z kl. III b - I miejsce w konkursie literackim
- Alicji Turek z kl. III b- I miejsce w konkursie plastycznym
- Gabrieli Wilk z kl. III d.- III miejsce w konkursie plastycznym
III Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny
-Piotr Czerpak kl. IIc I nagroda w kategorii „Rzeczki i strumienie”
-Przemysław Golonka kl. IIc wyróżnienie w kategorii „Rzeczki i strumienie”
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP