Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2014 - 2015 / Coca-Cola 2015
Sobota - 19 stycznia 2019 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Coca Cola Cup 2015-05-20 
Sukces gimnazjalistek z Podegrodzia

W  sobotę 16 maja na obiektach krakowskiego Nadwiślanu odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2015.
Bardzo duży sukces odniosły gimnazjalistki z Podegrodzia awansując do najlepszej 8 turnieju gdyż w Małopolsce wystartowało aż 130 drużyn dziewcząt.
Z samego finału jesteśmy średnio zadowoleni, gdyż dziewczęta zanotowały dwa remisy po 2:2 z drużynami Krzeszowic i Lisiej Góry (te drużyny awansowały do półfinału) oraz przegrały 1:4 z Leśnicą i odpadły z dalszej rywalizacji. Jednak sam udział w tym turnieju jest już sporym sukcesem.
Zwycięzcą turnieju zostało Gimnazjum w Sobolowie pokonując w finale 1:0 Gimnazjum ze Skawiny.
Skład drużyny z Podegrodzia: Baranowska Patrycja, Olchawa Joanna, Bodziony Sylwia, Ciuła Agnieszka, Adamczyk Anna, Dyrek Alicja, Maciuszek Alina, Kurowska Klaudia, Jurczak Anna i Zaczyk Kinga. Trener: Marek Fiut.© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP