Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2014 - 2015 / Występ BIS dla WTZ
Niedziela - 9 grudnia 2018 Anety, Leokadii, Wiesława      - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Dnia 12 lutego 2015 r. Koło Teatralne „BIS” wraz z Samorządem Uczniowskim i opiekunami p. Małgorzatą Janur i Agatą Nawojowską zaprosiło, zgodnie z tradycją, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gostwicy wraz z kierownikiem p. Urszulą Potoniec-Mędoń i wychowawcami na spotkanie karnawałowe.

Wspólną „ostatkową” imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Krystyna Dąbrowska, która powitała przybyłych gości. Oddała później głos konferansjerowi – Bartłomiejowi Białasowi. Zachęcił on  zebranych  do przeniesienia się w bajkowy świat wróżek.

Uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Wróżki”. Przedstawienie spodobało się gościom, czego potwierdzeniem były gromkie brawa. Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej zaproszono na ostatkowy bal. Aktorzy, w swych barwnych strojach, podrywali do tańca przybyłych gości. 

Przy tłustym czwartku nie zabrakło również poczęstunku wg tradycji, czyli pączków i chrustu :-)

 Tuż przed feriami zimowymi – dnia 13.02. 2015 r.  Koło Teatralne „BIS” wraz z Samorządem Uczniowskim zaprosiło uczniów klas I-II z Szkoły Podstawowej w Podegrodziu wraz z opiekunami do obejrzenia bajkowej inscenizacji pt. „Wróżki”.

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP