Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2014 - 2015 / Sukcesy naszych uczniów w TURNIEJU ORLIKA
Poniedziałek - 17 grudnia 2018 Jolanty, Łukasza, Olimpii     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska" - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Sukcesy naszych uczniów w TURNIEJU ORLIKA

 Duże sukcesy odnieśli nasi uczniowie w V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.
Chłopcy starsi i młodsi po wygraniu eliminacji gminnych w I rundzie eliminacji wojewódzkich zajęli odpowiednio miejsca II i III i odpadli z dalszej rywalizacji. Bardzo dobrze spisały się nasze dziewczęta.
Drużyna dziewcząt  UKS Podegrodzie zajęła 1miejsce na poziomie gminnym ,1miejsce w rundzie I i II eliminacji  wojewódzkich  awansując do ścisłego finału małopolski w Oświęcimiu .Naszym zawodniczkom przyszło walczyć  o awans do  finału  polski z drużynami z Krakowa, Myślenic  i Jelnej. Ostatecznie zawodniczki zajęły II miejsce remisując mecz z Myślenicami 1:1,wygrywając 3:0 z Jelną oraz przegrywając z rówieśniczkami z Krakowa 1:2- najlepszą drużyną finałów. Dziewczęta  w nagrodę otrzymały dyplom, puchar oraz komplet strojów sportowych.
Skład zespołu UKS PODEGRODZIE: Zaczyk Kinga ,Kmiecik Patrycja, Turek Katarzyna, Plata Marcelina, Pawlik Justyna, Poręba Dominika,  Kapłoń Magdalena, Jurczak Anna, Zygmunt Zuzanna ,Chełmecka Jowita .  Trener :Tomasz Kożuch .

           © Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP