Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2014 - 2015 / Zwycięstwa Hal Pilka Nożna
Sobota - 19 stycznia 2019 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Zwycięstwo w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych!

W środę 15 października na hali sportowej w Brzeznej rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Rywalizacja dziewcząt dostarczyła bardzo wielu sportowych emocji.
W zawodach wystąpiły 4 najlepsze zespoły w powiecie wyłonione w turniejach eliminacyjnych. Były to Gimnazjum w Jelnej, Gimnazjum w Powroźniku, Gimnazjum w Podegrodziu oraz Gimnazjum  w Łącku.
Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym". Walka była zacięta i wyrównana. Wszystkie mecze były bardzo ciekawe. Zasłużone zwycięstwo przypadło drużynie z Podegrodzia, która tym samym uzyskała awans na zawody rejonowe (12.11.2014 r. – Brzezna). Na następnym miejscu uplasowała się drużyna z Łącka, 3 miejsce - dziewczęta z Jelnej, 4 - z Powroźnika. Gratulujemy wszystkim dziewczętom zaangażowania i woli walki!
Zwycięska drużyna występowała w składzie: Katarzyna Turek, Anna Adamczyk, Sylwia Duda, Agnieszka Ciuła, Alina Maciuszek, Alicja Dyrek, Kinga Zaczyk, Joanna Olchawa, Patrycja Baranowska, Klaudia Kurowska. Opiekun: Marek Fiut. Organizatorem zawodów jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP