Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2014 - 2015 / Integracja kl 1
Piątek - 19 stycznia 2018 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH      

22 września 2014 r. wszystkie oddziały klas I naszego gimnazjum wraz z wychowawcami: p. Małgorzatą Stelmach, p. Moniką Weremczuk, p. Teresą Kulak i p. Agatą Nawojowską, a także pedagogiem szkolnym i p. Anną Wideł udały się na wycieczkę do Ochotnicy/ Młynne.
Celem wyprawy pierwszoklasistów była integracja w pełnym tego słowa znaczeniu. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej wszyscy uczniowie miło spędzili czas. Mieli okazję do wzajemnego poznania się, rozmów, zabawy w pięknych okolicznościach przyrody. Każdy znalazł coś dla siebie. Oddziały zostały podzielone na grupy i pracowały wspólnie, tworząc np. zabawne wiersze i piosenki na temat szkoły. Uczniowie ćwiczyli też orientację na mapie, grali w piłkę nożną. Pedagog szkolny p. Karpierz zaproponowała pierwszoklasistom zabawy integracyjne. Nie zabrakło też muzycznych akcentów podczas zabawy tanecznej. Można było również zjeść smaczną grillowaną kiełbaskę i wypić gorącą herbatkę, która doskonale smakowała w czasie iście jesiennego chłodnego dnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP