Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / ZABAWA I REHABILITACJA
Czwartek - 22 marca 2018 Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka
„ZABAWA I REHABILITACJA”

„ZABAWA I REHABILITACJA” to hasło corocznie organizowanego przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Promyk” z Gostwicy spotkania dla podopiecznych stowarzyszenia, ich bliskich oraz zaprzyjaźnionych organizacji.

14 czerwca 2014 roku o godzinie 10.00 rozpoczęła się wspólna zabawa, w której uczestniczyli wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką pedagoga szkolnego oraz uczniowie gimnazjum i klas VI z nauczycielem wf panią Joanną Janik.

Uczniowie oprócz wspólnej zabawy z gośćmi, służyli swoją pomocą przy kwestiach porządkowych i organizacyjnych.

Przy dźwiękach muzyki nawiązywały się nowe znajomości, wszyscy się naturalnie integrowali, zarówno Ci co byli pierwszy raz jak i kolejny.  Na zakończenie uczniowie wraz z opiekunami zostali obdarowani słodkościami   i bransoletkami przyjaźni z pamiątkowym napisem „Zabawa i rehabilitacja”.  Na ręce Pani Dyrektor został wręczony puchar z hasłem  imprezy „Zabawa i rehabilitacja 2014 rok”.

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP