Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / Egzamin gimnazjalny 2014
Poniedziałek - 17 grudnia 2018 Jolanty, Łukasza, Olimpii     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska" - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Pierwszy egzamin

Dzisiaj o godz. 9/00 rozpoczęły się zmagania naszych uczniów z zadaniami egzaminu gimnazjalnego. Doceniając jego wagę wszyscy zabrali się w skupieniu do pracy zdając sobie sprawę, że od wyniku zależy ich dalszy tok nauki w średnich szkołach. Na twarzach malowały się różnymi barwami wszelakie emocje poczynając od depresji aż po euforię.

Minęła godzina.  Po wyjściu na przerwę mnożyły się pytania,  spekulacje i domysły o zadaniach i tematach z egzaminu. Równie ciekawi byli nauczyciele wypytując o wrażenia. Żywiołowych komentarzy nie było końca tak więc dość długa przerwa minęła błyskawicznie. Podobnie było po zakończeniu egzaminu w tym dniu. Życząc naszym uczniom połamania piór w jutrzejszym i kolejnym dniu wszyscy wrócili do swoich obowiązków.

 

 

 


 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP