Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / Michał Szczygieł
Poniedziałek - 17 grudnia 2018 Jolanty, Łukasza, Olimpii     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska" - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Michał Szczygieł laureatem konkursu przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie.

   8 kwietnia 2014 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Krakowie miało miejsce zakończenie konkursu, podczas którego wręczano zaświadczenia i nagrody laureatom  woj. małopolskiego.
Z pośród najlepszej dwudziestki Michał zajął 2 miejsce. Oprócz zaświadczenia ,które uprawnia go do wyboru szkoły średniej na terenie Polski otrzymał też nagrodę książkową oraz bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w empiku. Dodatkowo uczeń zwolniony jest z części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego. List gratulacyjny otrzymała również nauczycielka wiedzy o społeczeństwie Teresa Kulak, która pomagała w osiągnięciu tego sukcesu. Aby uzyskać ten tytuł uczeń realizował  projekt badawczy „Uczeń ,to patriota? Które wydarzenia historyczne bardziej mobilizują do działania i utożsamiania się z ojczyzną wśród uczniów mojego gimnazjum? Oprócz tego na każdym etapie konkursu rozwiązywał testy z zakresu wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej .Wykazał się też dużymi umiejętnościami pracy grupowej podczas finału konkursu, gdzie jego zespół otrzymał maksymalną liczbę punktów.

 

 

 

 

 

 


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP