Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / Feria na sportowo
Niedziela - 22 października 2017 Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka
Aktywni na sportowo
Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców Rocznik 2002 i młodsi
Halowej Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2005 i młodsi Brzezna 03.02.2014
 
Uczestnicy: Juno Sport Stara Lubovna, Gród Podegrodzie,
Biegoniczanka Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, UKS Podegrodzie, UKS  Brzezna, w sumie 10 drużyn i około 100 zawodników i zawodniczek.
Grupa A
 
X
Dunajec
II
Brzezna
Dunajec
IV
Biegoni
czanka
 
Gród
 
Punkty
Bramki
Miejsce
Dunajec
II
X
10:0
2:0
1:0
1:2
9
14:2
II
Brzezna
0:10
X
0:5
0:2
0:3
0
0:20
V
Dunajec
IV
0:2
5:0
X
1:2
0:0
4
6:4
IV
Biegoni
czanka
0:1
2:0
2:1
X
0:2
6
4:4
III
Gród
 
2:1
3:0
0:0
2:0
X
10
7:1
I
 
Grupa B
 
X
Dunajec
III
UKS I
Podegrodzie
Juno
Sport
UKS II
Podegrodzie
Dunajec
I
Punkty
Bramki
Miejsce
Dunajec
III
X
0:1
0:2
2:0
0:2
3
2:5
V
UKS I
Podegrodzie
1:0
X
0:0
0:0
2:0
8
3:0
II
Juno
Sport
2:0
0:0
X
4:1
2:1
10
8:1
I
UKS II
Podegrodzie
0:2
0:0
1:4
X
1:0
4
2:6
III
Dunajec
I
2:0
0:2
1:2
0:1
X
3
3:5
IV
 
MECZE O MIEJSCA:
 
- IX UKS Brzezna – Dunajec III Nowy Sącz 0 : 0 (k. 0 : 1)
-VII Dunajec IV – Dunajec I 0 : 0 (k. 4 : 3)
-V Biegoniczanka – UKS Podegrodzie II 2 : 0
-III Dunajec II – UKS Podegrodzie I 3 : 0
-I GRÓD Podegrodzie – Juno sport Stara Lubovna 0 : 0 (k. 1 : 0)         
Król strzelców: Miłosz Marcinowski – Dunajec II – 6 goli
Najlepszy bramkarz: Radosław Ogrodzki – GRÓD Podegrodzie
  
GRÓD Podegrodzie: Radosław Ogrodzki, Bartłomiej Olchawa, Kacper Król, Karol Łatka, Kamil Łatka, Adrian Kunicki, Patrycja Ogrodzka, Kacper Zięba trener Marek Fiut.
 
Juno sport Stara Lubovna: Markus Mohsberger, Samuel Maslek, Samuel Kohvec, Jakub Jarabinski, Samuel Huba, Behjamin Vislocky, Marcel Foulvarcik, Timur Polancik, Tobias Pompa, Jakub Michalik trener Karol Kecmarcik.
 
Dunajec II Nowy Sącz: Oliwier Iwanowicz, Stanisław Kowalczyk, Kacper Ormiański, Mateusz Szymański, Anita Romuzga, Miłosz Marcinowski, Dominik Jabłoński, Edgard Pieńkisz.
Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom głównemu oraz Państwu Małgorzacie i Adamowi Jurkowskim za słodki poczęstunek dla dzieci.

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP