Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / Sport w szkole - Jesteśmy aktywni
Środa - 22 sierpnia 2018 Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- wyszukiwarka
Sport w szkole - Jesteśmy aktywni!
Pod opieką pani Joanny Janik i pana Piotra Śledzia nasi uczniowie doskonalili jazdę na łyżwach na lodowisku w Chełmcu.
W ramach zajęć rekreacyjno - sportowych uczniowie mają możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach pozalekcyjnych: laser shot, jazda na łyżwach, a dla odważnych strzelectwo. Wystarczy tylko zrobić listę osób, które są chętne do uczestniczenia w tych zajęciach i zgłosić się do nauczycieli  wychowania fizycznego.
Jedną z ulubionych form aktywnego spędzania czasu jest doskonalenie (i nabywanie:) umiejętności jazdy na łyżwach. Łyżwiarstwo poprawia koordynację ruchów oraz kształtuje sylwetkę. Nie trzeba od razu robić piruetów, spirali śmierci czy skakać lutza, aby przekonać się, że sport ten daje dużo radości. Poniżej zdjęcia z wyprawy IId na lodowisko w Chełmcu. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Mimo iż niektórzy po raz pierwszy mieli łyżwy na nogach, obyło się bez bolesnych upadków. Spora grupa uczniów prezentowała z dumą swoje umiejętności jazdy figurowej. Jak zwykle było super!!!

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP