Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / program ferie 2014
Niedziela - 17 grudnia 2017 Jolanty, Łukasza, Olimpii     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska" - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka
Zajęcia planowane do realizacji z dziećmi i młodzieżą w czasie ferii zimowych w roku szkolnym 2013/2014

 

l.p.
Nazwa zajęć
Prowadzący
Termin
Uwagi np. dla kogo
1.
 
Wyjazd do Miasteczka Galicyjskiego
Halina Iwan, Teresa Kulak, Jacek Kula
06.02.2014r. godz. 800-1300
Koło historyczne, Koło fotograficzne
2.
 
Zajęcia dla zainteresowanych – matematyka inaczej
Józefa Kołat
3-6.02.2014r. godz. 900-1200
Klasy IId, IIId
3.
 
Koło dziennikarskie- redagowanie szkolnej gazetki „King” nr 3
Monika Weremczuk
 
Członkowie redakcji KING
4.
 
Gry , łamigłówki matematyczne
Konkurs Sudoku
Małgorzata Stelmach
Maria Rams
04.02.2014r. godz. 900-1200
Klasa IIIc
Klasy IIIa , IIIb
5.
 
Matematyka i komputer
Małgorzata Stelmach
Maria Rams
04.02.2014r. godz. 900-1200
Klasy III a b i c
6.
 
Mulitmedialna przygoda z książką
Zofia Sułkowska
05.02.2014r. godz. 900-1200
Dla chętnych
7.
 
Zajęcia koła chemicznego
Teresa Kula
05.02.2014r. godz. 900-1200
11.02.2014r. godz. 900-1200
Dla zainteresowanych
8.
 
Zajęcia teatralno - filmowe
Maria Masternak,
Agata Nawojowska, Małgorzata Janur
04.02.2014r. godz. 900-1030
M. Janur i A. Nawojowska
06.02.2014 r. godz. 900-1030
M. Janur i M. Masternak
Klasy  I a b, II d,       III a b c
9.
 
Warsztaty gitarowe
ks. Jaromir Buczak
11.02.2014 r.
Dla chętnych
10.
 
Spotkanie młodzieży w parafii
ks. Jaromir Buczak
07.02.2014 r.
14.02.2014 r.
Młodzież KSM
11.
 
Zespól muzyczny „Eksperyment”
Grzegorz Krawczyk
14.02.2014r. godz. 900-1100
Członkowie zespołu i sympatycy
12.
 
Wyjazd na łyżwy na lodowisko do Chełmca
ks. Tomasz Piecuch
03.02.2014r. godz. 900-1500
04.02.2014 r. godz. 900-1500
Klasy I-III
13.
 
Spotkanie grupy projektowej „Jak uczniowie gimnazjum dbają na co dzień o swoje zdrowie?”
Agata Pasiut
Anna Wideł
03.02.2014r. godz. 900-1100
 
Klasa II c
14.
 
Spotkanie z wolontariuszami (warsztaty) „Doskonalenie warsztatu pracy wolontariusza”.
Anita Karpierz
03.02.2014r. godz.1200-1300
Podsumowanie półrocznej pracy
15.
Spotkanie dotyczące realizacji projektu edukacyjnego o zdrowiu „Promocja zdrowego odżywiania.”
Anita Karpierz
Monika Tokarz
03.02.2014r. godz. 1100 – 1200
Klasa II d
16.
„Ferie z piłką nożną ‘’
Turnieje halowej piłki nożnej
Marek Fiut 
03 – 08.02.2014 r.  
Poniedziałek - sobota
Od klasy II Szkoły Podstawowej do klasy I Gimnazjum
17.
Piłka siatkowa dziewcząt
Joanna Janik
14.02.2014 r. godz. 900 – 1100
Klasa I – III gimnazjum
18.
Piłka ręczna dziewcząt
Joanna Janik
14.02.2014 r.  godz. 1100 – 1300
Klasa I – III gimnazjum
19.
Przygotowanie do konkursu języka niemieckiego
Joanna Kowalska
10 – 14.02.2014 r.
Klasy II d
20.
Gry językowe ( język angielski )
Katarzyna Kawik
04.02.2014 r. godz. 1200-1400
Klasy I
21.
Zajęcia z fizyki „I ty możesz zostać HIPERONEM”
Barbara Skoczeń
05.02.2014r. godz. 1100-1300
06.02.2014r. godz. 1200-1400
Klasy I – III
22.
Zajęcia przygotowujące do konkursu „Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej” do etapu wojewódzkiego
Teresa Kulak
04.02.2014r. godz. 800 – 1000
Kl. IIId
23.
Nagranie płyty „Małego Podegrodzia”
Małgorzata Liber
04-05.02.2014r. godz. 1600 – 2000
Członkowie – grupa starsza
24.
Zespół instrumentalny
Małgorzata Liber
02.02.2014r. godz. 1000-1200
 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP