Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / Zajęcia pozalekcyjne
Sobota - 16 grudnia 2017 Albiny, Sebastiana, Zdzisławy      - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka
Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów Gimnazjum w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Podegrodziu w roku szkolnym 2013/2014

  

L.p.
Nazwa zajęć
Klasa
Prowadzący
Termin
1.       
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
IId (8)
mgr J. Kołat
Środa 7.10 – 7.55
2.       
Kółko matematyczne, przygotowanie do egzaminu
IIId (8)
mgr J. Kołat
Czw. 8.50 – 9.35
3.       
Kółko matematyczne rozwijające zainteresowania
5 uczniów
mgr J. Kołat
Poniedz.7.10 – 7.55
4.       
Kółko polonistyczne, przygotowanie do egzaminu
IIIa, IIIb (20)
mgr M. Masternak
Czw. 7.10 – 7.55
5.       
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
IIIa, IIIb (8
mgr M. Masternak
Środa 13.25 – 14.10
6.       
Kółko polonistyczne rozwijające zainteresowania uczniów
IIIc, IId, Ic, Id(12)
mgr M. Janur
Piątek 7.10 – 7.55
7.       
Przygotowanie do egzaminu z j. polskiego
IIIc (20)
mgr M. Janur
Poniedz. 7.10 – 7.55
8.       
Koło teatralne „Bis”
I-III (14)
mgr M. Janur
Środa 7.10 – 7.55
9.       
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
IId (8)
mgr M. Janur
Czw. 7.10 – 7.55
10.  
Kółko polonistyczne, przygotowanie do egzaminu
IIId (21)
mgr M. Weremczuk
Piątek 7.10 – 7.55
11.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
IIa (6-7)
mgr M. Weremczuk
Czw. 13.25 – 14.10
12.  
Kółko matematyczne, przygotowanie do egzaminu
IIIa, IIIb (120)
mgr M. Rams
Piątek 7.10 – 7.55
13.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
IIIa, IIIb (7)
mgr M. Rams
Środa 13.25 – 14.10
14.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
IIIa, IIIb (8)
mgr M. Rams
Wtorek 13.25 – 14.10
15.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
IIa (7)
mgr M. Stelmach
Piątek 13.25 – 14.10
16.  
Kółko matematyczne, przygotowanie do egzaminu
IIIc (20)
mgr M. Stelmach
Wtorek 7.10 – 7.55
17.  
Kółko j. niemieckiego
I – II (1)
mgr J. Kowalska
Czw. 13.25 – 14.10
18.  
Kółko j. niemieckiego
I – II (8)
mgr J. Kowalska
Piątek 13.25 – 14.10
19.  
Kółko j. niemieckiego rozwijające zainteresowania
1 uczeń
mgr J. Kowalska
Poniedz. 14.15 – 15.00
20.  
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego
IIa, IIc, IIIb, IIId (5)
mgr K. Kawik
Poniedz. 7.10 – 7.55
/co drugi tydzień/
21.  
Kółko j. angielskiego rozwijające zainteresowania
IIa – (2)
mgr K. Kawik
Poniedz. 7.10 – 7.55
/co drugi tydzień/
22.  
Przygotowanie do egzaminu z j. angielskiego
IIIb, (21)
IIId (21)
mgr K. Kawik
Wtorek 7.10 – 7.55
Piątek 13.25 – 14.10
23.  
Kółko j. angielskiego, przygotowanie do egzaminu
III a (23)
III c (20)
mgr G. Krawczyk
Wtorek 7.10 – 7.55
Czw. 7.10 – 7.55
24.  
Doraźna pomoc chętnym uczniom z j. angiel.
I - III
mgr G. Krawczyk
Środa 14.15 – 15.00
25.  
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii
Ib, Ic, Id, IIIa (5)
mgr T. Kulak
Poniedz. 14.15 – 15.00
26.  
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z WOS-u
IIa, IIc, IId (3)
mgr T. Kulak
Wtorek 14.15 – 15.00
27.  
Kółko historyczne rozwijające zainteresowania uczniów
Ic, IIIa (4)
mgr T. Kulak
Czwartek 14.15 – 15.00 /co drugi tydzień/
28.  
Kółko z WOS-u rozwijające zainteresowania uczniów – prowadzone metodą projektów
IIId (4)
mgr T. Kulak
Czwartek 14.15 – 15.00 /co drugi tydzień/
29.  
Kółko historyczne
1 uczeń
mgr H. Iwan
Piątek 14.15 – 15.00
30.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii – przygotowanie do egzaminu kl. III
I – III (15)
mgr H. Iwan
Poniedz. 7.10 – 7.55
Czw. 13.25 – 14.10
31.  
Kółko biologiczne rozwijające zainteresowania uczniów – praca badawcza nt: Wpływ hormonów roślinnych na procesy fizjologiczne u roślin
II – III (3)
mgr M. Tokarz
Środa 12.35- 13.20
32.  
Przygotowanie do egzaminu z biologii                 Kółko biologiczne
IIIa, IIIb, IIIc, IIId (10)
mgr M. Tokarz
Poniedz. 14.10 - 15.05
33.  
Kółko geograficzne – przygotowanie do egzaminu i konkursu
III (18)
mgr A. Wideł
Poniedz. 13.25 – 14.10
Wtorek 13.25 – 14.10
34.  
Kółko geograficzne rozwijające zainteresowania
I – II (12)
mgr A. Wideł
Piątek 13.25 – 14.10
/co drugi tydzień/
35.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
Ia (6)
mgr B. Skoczeń
Środa 12.35- 13.20
36.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki
Ia, Ib (5)
mgr B. Skoczeń
Środa 13.25 – 14.10
37.  
Kółko fizyczne rozwijające zainteresowania uczniów
Ia, Ib (7)
mgr B. Skoczeń
Środa 13.25 – 14.10
38.  
Kółko chemiczne
IIId (2)
mgr inż. T. Kula
Piątek 13.25 – 14.10
Wtorek 13.25 – 14.10
39.  
Przygotowanie do egzaminu z chemii  poprawa prac klasowych, doradztwo pomoc uczniom
IIIa, IIIb, IIIc, IIId
mgr inż. T. Kula
Poniedz. 7.10 – 7 45
40.  
UKS dla dziewcząt
I – III (12) G
(16) SP
mgr J. Janik
Piątek 13.25 – 14.10
Środa 13.25 – 14.10
41.  
Przygotowanie do zawodów zespołowe gry stołowe
I – III (14)
mgr M. Fiut
Poniedz. 14.15- 15-45 lub wg. kalendarza imprez
42.  
Zajęcia rekreacyjne
I – III (16)
mgr P. Śledź
Termin ustalony każdorazowo z uczestnikami za zgodą Dyrektora
- średnio 8 godz. w miesiącu
43.  
Piłka siatkowa
I – III (12)
mgr P. Śledź
Termin ustalony każdorazowo z uczestnikami za zgodą Dyrektora
44.  
Koło biblijne rozwijające zainteresowania uczniów
IIIa, IIIb, IIIc, IIId (7)
Ks. mgr T. Piecuch
Poniedz. 14.00 – 15.00 Piątek 14.00 – 15.00
45.  
Przygotowanie do bierzmowania
IIa, IIb, IIc, IId (21)
Ks. mgr T. Piecuch
Środa 14.00 – 15.00                Czwartek 15.00 – 16.00
46.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
Ic, Id   (8)
Ib, (8)
mgr A.Pasiut
Wtorek 14.10 – 14.55   Środa 13.25 – 14.10
47.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
IIb, IIc (8)
mgr A.Pasiut
Poniedz.7.10 – 7.55
48.  
Kółko teatralne
I-III
mgr A. Nawojowska
Środa 7.10 – 7.55
49.  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
II b, IIc (8)
mgr A. Nawojowska
Piątek 12.35 - 13. 20
50.  
Koło informatyczne - praca z uczniami zdolnymi
 
mgr M. Stelmach
Poniedz. 14.15 – 15.00
51.  
Chór szkolny „Wiolino”
 
mgr M. Liber
Czw. 13.25 – 14.10   Piątek 13.25 – 14.10
52.  
Praca z uczniem zdolnym
IIa
mgr A. Rams
Piątek 7.10 – 7.55
53.  
Koło plastyczne
Ic, Id, IId, (7)
mgr J.Kula
Czwartek 14.20-15.55 /co drugi tydzień/
54.  
Koło fotograficzne
IId, IIIa, IIc (8)
mgr J.Kula
Czwartek 14.20-15.55 /co drugi tydzień/

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP