- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

,,Babski Turniej Piłki Siatkowej w Brzeznej"

Już po raz 5 w Brzeznej z okazji Dnia Kobiet został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej, w którym -nie trudno się domyślić- udział wzięła płeć piękna. Spotkanie to miało miejsce w sobotę 9-ego marca w Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej w Brzeznej, a jedną z jego organizatorek była Pani Joanna Janik- nauczyciel WF-u w Gimnazjum im. bł. O. St. Papczyńskiego w Podegrodziu.

Celem rozgrywek było miłe spędzanie wolnego czasu w ,,babskim” towarzystwie, no i oczywiście zajęcie jak najwyższego miejsca na podium. By wziąsc udział w turnieju wystarczyło uprzednio zebrać 6-osobową drużynę i zgłosić jej uczestnictwo. Nie liczył się ani wiek, ani umiejętności w grze. Tym sposobem w turnieju zagrało 6 drużyn. Jak to na zawodach bywa- nie brakowało emocji w grze. Każdy dopingował swoją drużynę i motywował ją do wszelkich starań w zdobyciu upragnionego I miejsca.

W tym roku drużyna ,,Absolwentek” Gimnazjum im. bł. O. St. Papczyńskiego w Podegrodziu zwyciężyła niepokonaną od kilku lat ,,6-stkę z Brzeznej” i zajęła I miejsce w  turnieju. W nagrodę zawodniczki otrzymały puchar ufundowany przez Pana Krzysztofa Bodzionego. Miejsce III zajęła zaś grupa ,,Dziewczęta Podegrodzie".Nie ma nic lepszego od aktywnego spędzania czasu i pogaduszek przy ciastku w sobotnie popołudnie”- podsumowały uczestniczki imprezy.