Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony2012_13 / Zawody w piłce siatkowej w Kamionce Wielkiej
Sobota - 19 stycznia 2019 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Zawody w piłce siatkowej

Zawody w piłce siatkowej w Kamionce Wielkiej
We wtorek 5-ego lutego w Kamionce Wielkiej odbyły się zawody w siatkówce dziewcząt i chłopców na etapie międzygminnym. W rozgrywkach wzięli udział gimnazjaliści ze szkoły w Tęgoborzy, Kamionki,  Podegrodzia oraz w kategorii chłopców- z Gimnazjum w Świniarsku, a w kategorii dziewcząt z Chełmca.
Zawody rozpoczęły się o godz. 9:00 po przybyciu wszystkich uczestników.
 ,,Pamiętajcie - jesteśmy tu żeby się bawić, więc grajmy fair- przypominał Mariusz Popiela - Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Krzemień” w Kamionce Wielkiej.
Mecze rozgrywały się między dziewczętami a chłopcami na zmianę i trwały do dwóch wygranych setów. O zwycięstwo toczyła się gorąca rywalizacja.
Zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt zwycięzcami okazali się zawodnicy z Gimnazjum w Tęgoborzy i będą oni reprezentowali powiat nowosądecki na etapie powiatowym. Drugie miejsce zajęły gimnazjalistki z Podegrodzia oraz-ex aeqeo- uczniowie ze szkoły w Świniarsku i Kamionce Wielkiej, na co wskazywał ten sam stosunek punktów, a to zdarza się bardzo rzadko.
Na koniec uczestnikom spotkania zostały wręczone dyplomy.


 Elżbieta Ligas
fot.elż

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP