Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony2012_13 / Szkoła z pasją
Sobota - 19 stycznia 2019 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Małopolska Szkoła z Pasją


Nasze gimnazjum otrzymało wyróżnienie w konkursie "Małopolska Szkoła z Pasją" !!!
Kapituła Konkursowa rozstrzygnęła konkurs „Małopolska Szkoła z Pasją”, którego celem było dostrzeżenie i wyróżnienie szkół prowadzących ciekawe działania pozalekcyjne współtworzone z organizacjami pozarządowymi, uczniowskimi, rodzicielskimi, środowiskiem lokalnym i innymi partnerami. Do konkursu zgłoszono w tym roku ponad 100 placówek szkolnych z całego województwa.
3 grudnia br. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, podczas uroczystej Gali Laureatów zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wręczono nagrody przedstawicielom zwycięskich szkół.
Szkołę z pasją kreują przede wszystkim ludzie. Dlatego tak ważne jest podkreślanie roli wszystkich osób zaangażowanych w życie placówki. Nasza szkoła umie zarazić wychowanków pasją, każdy uczeń jest traktowany podmiotowo i z należytą uwagą. Mamy bardzo zdolne, otwarte i chłonne dzieci - ważne by chcieć i umieć rozwijać ten potencjał.

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP