Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / archiwum-pedagog szkolny / Dzień pluszowego misia
Czwartek - 26 kwietnia 2018 Marii, Marzeny, Ryszarda      "Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone". Pam Brown - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

„Pluszowy przyjaciel jest jedyny, najdroższy, wspaniały, wśród wielu zabawek najbardziej znany. Kochają Go dzieci, młodzież i dorośli”.
25 listopada swoje święto obchodził  Pluszowy Miś, z tej okazji  w naszej szkole po raz kolejny odbyło się spotkanie uczniów klas  I – III Szkoły Podstawowej i Przedszkolaków z Gminnego i Niepublicznego Przedszkola w Podegrodziu z milusińską  przytulanką jaką jest MIŚ.
Przygotowaną część artystyczną poprowadziły wolontariuszki Szkolnego Koła Wolontariatu - gimnazjalistki Karolina i Sylwia,  a towarzyszyły im cztery Maskotki ( również gimnazjalistki: Natalia, Magdalena, Dominika, Karolina oraz lalka Kinga), które cieszyły się dużym  zaciekawieniem. Przybyła widownia   aktywnie  i z zaangażowaniem uczestniczyła w proponowanych zabawach z chustą animacyjną i tradycyjnych zabawach o misiach. Dzieci wykazały się również znajomością wiedzy o życiu niedźwiedzi podczas zadawania zagadek tematycznych.
Czas zabawy szybko upłynął, ale pozostały pamiątkowe zdjęcia i wspomnienia.
Żegnamy Misiowych Przyjaciół do zobaczenia za rok
 Pedagog i wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu.
26 listopada na salce gimnastycznej Szkoły Podstawowej dla klas I – III przy okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia przygotowana została loteria pluszakowa z której dochód przeznaczony został na cel charytatywny – pomoc osobom potrzebującym z naszej szkoły.© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP