Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony2012_13 / Harmonogram imprez i uroczystosci
Niedziela - 22 października 2017 Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

L.p.
Harmonogram imprez i uroczystości w roku szkolnym 2012/2013
Działanie
Odpowiedzialni
Termin wykonania zadania
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
p.M.Masternak,            p.M. Janur
wrzesień
2
Wycieczka integracyjna uczniów klas pierwszych
Wychowawcy kl. pierwszych
wrzesień
3
Testy diagnozujące wiedzę i umiejętności uczniów klas pierwszych po szóstej klasie
Zespół nauczycieli
wrzesień
4
Wycieczka uczniów klas trzecich do Oświęcimia i Wadowic
Wychowawcy kl. trzecich
wrzesień
5
Wybory do Rady Samorządu Szkolnego    i Rzecznika Praw Ucznia
p.M.Masternak,             p.M. Janur
wrzesień
6
 Uroczyste przyjęcie uczniów klas I w poczet społeczności szkolnej – ślubowanie
Wychowawcy kl. pierwszych
październik
7
Działania w sytuacji zagrożenia, próbna ewakuacja budynku
p.A.Rams
pażdziernik
8
Etap szkolny konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora
Zespół nauczycieli
październik
9
Wyjazd do teatru klas trzecich
 p.M. Janur p.M.Weremczuk
październik
10
Dzień Edukacji Narodowej
p.M.Masternak, p.M. Janur p.G.Krawczyk
październik
11
Akcja „No promil, no problem 2011”
p.A.Karpierz
październik
12
Spotkanie z pisarzem w ramach „Jesieni literackiej”
p.M. Masternak, pM.Janur
listopad
13
Uroczysta akademia z okazji 94 rocznicy odzyskania niepodległości
p.M.Liber
listopad
14
Pierwsza pomoc przedmedyczna – pokaz   i ćwiczenia praktyczne
p.J.Kowalska
listopad
15
Wybór Rzecznika Praw Ucznia
Samorząd Uczniowski.
listopad
16
Spotkanie z podróżnikiem
p.A.Wideł
listopad
17
Kiermasz charytatywny – kartka świąteczna
A.Karpierz
listopad
18
Wyjazd uczniów klas pierwszych do teatru
p. M.Masternak, p.M.Janur,p.M.Weremczuk
listopad
19
Zabawa andrzejkowa
Samorząd         Uczniowski
listopad
20
Mikołajki klasowe
Wychowawcy
grudzień 
21
Świąteczna paczka dla potrzebujących
p.A.Karpierz
grudzień
22
Próbny egzamin gimnazjalny dla klas trzecich
p.J.Kołat
grudzień
23
Loteria świąteczna
p.M.Masternak,                p. M.Janur
grudzień
24
Konkurs podłaźniczek
Wychowawcy,          Samorząd Uczniowski
grudzień
25
Przedstawienie Bożonarodzeniowe – wigilie klasowe
p.M.Stelmach, p.G.Krawczyk, ks.W.Lech,
grudzień
26
Konkurs „Stan wojenny w Polsce i jego następstwa”
 p.T.Kulak, p.H.Iwan
styczeń
27
Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM
p.J.Kołat
styczeń
28
Udział uczniów w WOŚP
Sztab WOŚP
styczeń
29
Wyjazd uczniów klas drugich do teatru
p.M.Weremczuk,               p. M.Janur
styczeń/luty 
30
Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”
p.J.Kowalska
luty
31
Zabawa noworoczna
Wychowawcy,              Rada Rodziców
luty
32
Szkolne walentynki
Samorząd          Uczniowski           
luty
33
Zajęcia prowadzone przez lektorów języka niemieckiego „Deutsch-Wagen-Tour”
p.J.Kowalska
luty
34
Konkurs „Kangur matematyczny”
p.J.Kołat,             p.A.Pasiut
marzec
35
Turniej Wiedzy Pożarniczej
p.J.Kowalska       p.A.Rams
marzec
36
Polsko – ukraiński  konkurs fizyczny ,,Lwiątko''
p.B.Skoczeń
marzec
37
Dzień projektu edukacyjnego
p.T. Kulak,                      p.J. Kowalska
marzec
38
„FOX” – konkurs języka angielskiego
p.K.Kawik,    p.G.Krawczyk
marzec
39
Rocznica śmierci Jana Pawła II - uroczysty apel
p.M.Masternak, p.M.Janur, ks.T.Piecuch
kwiecień
40
Egzamin gimnazjalny
Dyrektor
23,24,25      kwiecień
41
Święta Wielkanocne – uroczysty apel
p M.Weremczuk,            p.J. Kołat  ks.T.Piecuch
kwiecień
42
Dzień zdrowia
p.A.Karpierz,                  p.J. Janik              
kwiecień
43
Udział w akcji sprzątania świata
p.A.Wideł,     p. K.Owsianka
kwiecień
44
Sejm Dzieci i Młodzieży
p.T. Kulak,                     p.M.Weremczuk
kwiecień
45
Dzień Ziemi
p.A.Wideł,     p. K.Owsianka
kwiecień
46
Święto Sportu Szkolnego
p.J.Janik, p.M.Fiut,        p.P. Śledź
kwiecień
47
Uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
p.H.Iwan, p.T.Kulak,p.M.Liber
maj
48
Konkurs piosenki angielskiej „Let’s sing and play”
p.G.Krawczyk                  p. K. Kawik
maj
49
Konkurs recytatorski
p.M.Masternak,    p.M.Janur
maj
50
Dzień Europejski – prezentacje klas
p.T.Kulak, p.T. Kula, p.A.Wideł
maj
51
Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Gminy Podegrodzie
p.M.Masternak, p.M.Janur
maj
52
Konkurs matematyczny „Kalkulator w głowie”
p.J.Kołat
maj
53
Święto szkoły – rocznica urodzin Patrona.     Festiwal młodych talentów
p.M.Masternak, p.M.Janur, ks.T.Piecuch
18 maja
54
Okolicznościowa wystawa z okazji rocznicy urodzin bł.O. St. Papczyńskiego
J.Kula,  ks.T.Piecuch, ks.W.Lech
maj
55
„ABC ochrony środowiska” – szkolny konkurs ekologiczny
p.K.Owsianka
czerwiec
56
Realizacja projektu „Trzymaj formę”
p.J.Janik,          p.A.Karpierz
maj/czerw.
57
Próbny egzamin gimnazjalny dla klas drugich
p.J.Kołat
czerwiec
58
e-Testy osiągnięć uczniów po klasie treciej w ramach projektu e-Akademia Przyszłości
p.J.Kołat,        p.M.Stelmach
czerwiec
59
Uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich
Wychowawcy klas trzecich i klas drugich
czerwiec
60
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Wychowawcy klas trzecich i klas drugich
czerwiec

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP