Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony 2011- 2012 / polcja w szkole
Czwartek - 22 marca 2018 Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

19 grudnia odbyło się prelekcja policjanta o bezpieczeństawie, ochronie prawnej i przestępczości młodzieży. Spotkało się z dużym zaiteresowaniem gimnazjalistów i nauczycieli szczególnie w kontakście współczesnych zagrożeń. Tego typu spotkania przedstawiaja smutną prawdę  o niełatwym życiu młodych ludzi w środowisku zagrożonym patologią społeczną, alkoholizmem, demoralizacją i brakiem autorytetów , a zwłaszcza podatnością młodzieży na te zagrożenia.

Wazne jest aby młodziż zdawała sobie sprawę z odpowiedzialności za swoje czyny w kontekście prawa, które przekracza pod wpływem lekkomyślnosci, brawury, chęci popisania się itd. nie zdając sobie sprawy jak bardzo może to wpłynać na ich dalsze losy.


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP