Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / Pedagog szkolny 2010-2012 / Zbiórka Nakrętek
Środa - 22 sierpnia 2018 Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- wyszukiwarka

„Człowiek jest warty tyle ile może pomóc innym”
                                                                                     J. Paweł II
    
   ZBIÓRKA NAKRĘTEK
         (plastikowych bez domieszek szkła i metalu)
   

     Każdy kto chce przyłączyć się do akcji może zrobić to w każdej chwili przynosząc nawet pojedynczą nakrętkę do gabinetu pedagoga Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Podegrodziu. Liczy się każda ilość. Angażując się w akcję charytatywną wspieracie szczytny cel -  zakup sprzętu do rehabilitacji dla ucznia niepełnosprawnego  z naszej szkoły. Nakrętki są ogólnodostępne, powszechne i wszechobecne, znajdują się na butelkach z napojami, detergentami, etc. Każdy z nas ma z nimi do czynienia, więc warto jednym gestem (np. wrzucając zakrętkę do osobnego worka) pomóc innym skoro mamy taką możliwość.
     
Apeluję do wszystkich – przyłączcie się !!!
Otwórzcie swe serce...

 Akcja trwa od września do końca maja w ciągu roku szkolnego (zbiórka prowadzona będzie dopóki będą chętne osoby do przynoszenia nakrętek).

Dziękuję  Tym, którzy  aktywnie włączają się w akcję.

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP