Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony2010/11
Piątek - 15 grudnia 2017 Celiny, Ireneusza, Niny      - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka
VII Dni bł.O.St.Papczyńskiego
Zabawa i rehabilitacja
Pożegnanie absolwentów
W podegrodzkim kościele
WOSP 2012
Experiment w Krakowie
Dzień Patrona
wigilie klasowe
Bieg Mikolajkowy
M Kaszuba
Osiągnięcia
Zamki Doliny Dunajca na Sądecczyźnie


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011

Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska.
-Szkoła Podstawowa:Gimnazjum:
-Dziewczęta:-Dziewczęta:
-Black Star -Dziewczyny z Drużyny
-Pink -Chłopcy:
-Dzikie Kotki
-Malinki
-Chłopcy:
-UKS Podegrodzie I
Powiatowe biegi przełajowe 
Łososina Dolna 04.10.2010
Uczestniczyło 18 uczniów ze szkoły podstawowej i 18 uczniów z gimnazjum. Do finałów wojewódzkich w Nowym Targu zakwalifikowali się Bodziony Anna, Kaszuba Rafał i Zieliński Józef.
Halowa Piłka Nożna dziewcząt i chłopców
Etap gminny Brzezna; 13. 10. 2010 r.
Szkoły Podstawowe:
I miejsce dziewczęta
II miejsce chłopcy
Gimnazja:
II miejsce dziewczęta
II miejsce chłopcy
Etap międzygminny Świniarsko; 05. 11. 2010 r.
Szkoły Podstawowe:
I miejsce dziewczęta
 FINAŁ POWIATOWY Brzezna; 09. 11. 2010 r.
Szkoły Podstawowe:
III miejsce dziewczęta
TURNIEJ ORLIKA o PUCHAR PREZESA LKS ŚWINIARSKO
Rocznik 2000/2001
Świniarsko; 13.11.2010 r.
I miejsce dziewczęta i chłopcy
X NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PRZEŁAJOWY
o PUCHAR BURMISTRZA STAREGO SĄCZA
Stary Sącz; 10. 11. 2010 r.
Uczestniczyło 30 uczniów
Nasze Gimnazjum zajęło drużynowo I miejsce
Uczeń JÓZEF ZIELIŃSKI zwyciężył indywidualnie zdobywając czek na kwotę 1000 złotych ufundowany przez Zygmunta Berdychowskiego.
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM
Uczestniczyło 43 zawodników i zawodniczek.
Szkoła Podstawowa:
Dziewczęta: Chłopcy:
1.Laciuga Kinga1. Szachnowski Jakub
2.Wyskiel Natalia2. Szczygieł Michał
3.Piszczek Anna3. Wardęga Piotr
Gimnazjum:
Dziewczęta: Chłopcy:
1.Ligas Elżbieta1. Malinowski Dawid
2.Kaczor Ewelina2. Golonka Kamil
3.Winiarska Ewelina 3. Skut Piotr
Uczniowie Ci reprezentowali szkołę na zawodach międzygminnych w Kamionce Wielkiej.
KOSZYKÓWKA
Etap gminny; Brzezna 04. 01. 2011 r.
Szkoła Podstawowa:
I miejsce – dziewczęta
I miejsce – chłopcy
Gimnazjum:
I miejsce – dziewczęta
I miejsce – chłopcy
 Etap międzygminny:
Szkoła Podstawowa; Chomranice 05. 01. 2011 r.
IV miejsce – dziewczęta
I miejsce – chłopcy
Gimnazjum:
Dziewczęta zajęły IV miejsce grając 05. 01. 2011 w Wielogłowach.
Chłopcy również zajęli IV miejsce grając 13. 01. 2011 r w Świniarsku
W finale powiatowym szkół podstawowych 20.01. 2011 r. chłopcy zajęli miejsce III.
Turniej o Puchar Presidenta Juno sport Stara Lubovna
 Rocznik 2000 i młodsi
Słowacja; 19.02.2011r.
Miejsce V
PIŁKA SIATKOWA
Etap gminny; Brzezna 22. 02. 2011 r.
Szkoła Podstawowa:
I miejsce – dziewczęta
I miejsce – chłopcy
Gimnazjum:
I miejsce – dziewczęta
I miejsce – chłopcy
 Etap międzygminny:
Szkoła Podstawowa; Kamionka Wielka 23. 02. 2011 r.
III miejsce – dziewczęta
III miejsce – chłopcy
Gimnazjum:
Dziewczęta zajęły IV miejsce grając 23. 02. 2011
 w Kamionce Wielkiej.
Chłopcy również zajęli IV miejsce grając 03. 03. 2011 r w Królowej Górnej
 
GMINNE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ

Etap gminny; Brzezna 17. 02. 2011 r
Szkoły Podstawowe:
II miejsce – dziewczęta
II miejsce – chłopcy
Gimnazja:
Brzezna; 02. 03. 2011
I miejsce – dziewczęta
II – miejsce chłopcy

Etap międzygminny:
Gimnazja; Brzezna 10. 03. 2011 r.
II miejsce – dziewczęta
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
I CHŁOPCÓW
Etap gminny; Brzezna: 01. 04. 2011 r.
Szkoły Podstawowe:
IV miejsce – dziewczęta
II miejsce – chłopcy
Gimnazja:
I miejsce – dziewczęta
II miejsce chłopcy
 Dziewczęta z gimnazjum w finale powiatowym zajęły 6 miejsce na 16 sztafet, a miało to miejsce 07. 04. 2011 r. w Łososinie Dolnej.
TURNIEJ PIŁKARSKI COCA COLA Cup 2011 r.
Gimnazja
I etap:
Podegrodzie; 09. 04. 2011 r.
dziewczęta
I miejsce i awans do II rundy
Podegrodzie; 15. 04. 2011 r.
chłopcy
II miejsce
GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ „SIÓDEMEK”:
Podegrodzie 29. 04. 2011 r.
Szkoła Podstawowa
 Chłopcy – I miejsce i awans na zawody powiatowe, które zostaną rozegrane 18. 05. 2011 r. na boisku nowosądeckiej HELENY.
Piłkarskie „szóstki”
Podegrodzie 09.05.2011 r.
Gimnazjum:
Chłopcy - II miejsce
Ponadto w roku szkolnym 2010/2011 zorganizowaliśmy:
Ferie z piłką nożną
Brzezna; 01. 02. 2011 r. – 05. 02. 2011 r.
W turniejach tych brało udział aż 400 dzieci
Ferie na ORLIKU
Podegrodzie 08-10. 02. 2011 r.
W trakcie ferii zimowych zorganizowaliśmy trzy turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży, w których wzięło udział 12 drużyn i 120 zawodników.
IV Turniej Piłki Siatkowej Kobiet
Brzezna; 05. 03. 2011 r.
Z okazji Dnia Kobiet zorganizowaliśmy turniej siatkówki dla kobiet i dziewcząt. W turnieju tym wzięło udział   pięć drużyn.
Memoriał Mariana Janika
Podegrodzie; 30. 04. 2011 r.
W ramach memoriału Mariana Janika w piłce nożnej zorganizowaliśmy „Małe Mistrzostwa Europy”, w których wystartowało 10 drużyn.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodycze, każda drużyna pamiątkowy puchar, a pierwsze trzy zespoły medale. Wszyscy uczestnicy integrowali się przy wspólnym grilu.
Nasi uczniowie wezmą udział w takich turniejach jak:
Szkoła Podstawowa:
Z podwórka na stadion – rocznik 2001
Helena Nowy Sącz 02. 06. 2011 r.

Turniej piłkarski im. Marka Wielgusa – rocznik 2000. Sandecja Nowy Sącz 19. 05. 2010 r.

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO – 17. 06. 2011 r.
We wszystkich turniejach i zawodach, które organizowaliśmy lub, w których braliśmy udział uczestniczyło 1058 zawodników.
Wśród nich było prawie 700 uczniów naszej szkoły, niektórzy brali udział w kilku dyscyplinach. 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP