Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / SKKT
Piątek - 20 października 2017 Ireny, Kleopatry, Witalisa     "Daleko trudniej ukochać niewolnika, niż pisać o zniesieniu niewoli" - Adam Mickiewicz - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka
XIXFestiwal Piosenki Turystycznej Podegrodzie 2009
Szkolne Koło Krajoznawczo Turystyczne
SKKT Spotkanie z podróznikiem - Norwagia

 W czasie trwania XVII Powiatowego  Festiwal Piosenki Turystycznej w Podegrodziu w dniu 17.XI. 2010r. członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczo- Turystycznego, działającego przy naszej szkole,  świętowali wiele sukcesów i to w kilku kategoriach:
1. Trzecie Grand Prix w historii Festiwali Piosenki Turystycznej.
2. Pierwsze miejsce zespołu „Experyment” i „Experyment Junior” w kategorii szkół gimnazjalnych.
3. Drugie i trzecie miejsce duetów: Sabina Skoczeń i Damian Owsianka oraz Klaudia Zielińska i Konrad Szczygieł.
4.Nagrodę publiczności, którą otrzymał Maciej Hejmej.
5. Nagrodę Jury przyznaną Ewelinie Piszczek.
    Tegoroczny sukces ma tym większe znaczenie iż,  przyznana trzeci raz z kolei, nagroda Grand Prix Powiatowego Festiwalu Piosenki urystycznej zagwarantowała nam zatrzymanie przechodniego- jak do tej pory- pucharu .


 

Finalistami XVII Powiatowego  Festiwal Piosenki Turystycznej w Podegrodziu, współorganizowanego przez Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne działające przy    Zespole Szkół Podstawowo- Gimnazjalnych w Podegrodziu, są:
* W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce -  Zespół Szkolno-  Przedszkolny w Siołkowej w  składzie:
Katarzyna Gruca, Aleksandra Klocek, Kamila Gryboś, Justyna Dudzik, Karolina Dziedziak.
* W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce i Grand Prix festiwalu ZSP-G w Podegrodziu w składzie:
- zespół „Experyment”- Ewelina Piszczek, Anna Piszczek, Agnieszka Błaszczyk, Kacper Kulak, Artur Wajda,
- zespół „Experyment Junior”- Aneta Baziak, Ewelina Kulak, Maciej Hejmej, Damian Poręba, Patryk Zbozień.
Kolejno dwa równorzędne miejsca pierwsze w tej samej kategorii otrzymały:
- ZS-G  w Jazowsku w składzie: Małgorzata Madziar, Patrycja Wójcik, Edyta Klimek, Rafał Talarczyk, Marcin Madziar,
-ZSP-G w Królowej Górnej w składzie: Agnieszka Bogdańska, Marta Ogorzałek, Sylwia Jelito, Daniel Chełminiak, Dawid Siodlarz.
* W kategorii szkół ponadgimnazjalnych  pierwszego miejsca nie przyznano.
* W kategorii soliści przyznano 3 równorzędne pierwsze miejsca:
- Aleksandra Frączek – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Siołkowej,
- Małgorzata Madziar – Zespół Szkolno- Gimnazjalny  w Jazowsku,
- Patrycja Wójcik-  Zespół Szkolno- Gimnazjalny  w Jazowsku.
* W kategorii duety pierwsze miejsce otrzymała Aleksandra Klocek i Justyna Dudzik z Zespółu Szkolno- Przedszkolnego w Siołkowej

                                                                                            Opiekunowie SKKT- PTTK:
                                                                                                                                         Anna Wideł
                                                                                                                            Grzegorz Krawczyk

 

 

 

 

 

 

 


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP