Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2018_2019 / Małe Podegrodzie 65 lat
Piątek - 27 maja 2022 Amandy, Jana, Juliana      "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

 Jubileusz 65 rocznicy powstania Zespołu Regionalnego "Małe Podegrodzie"

W niedzielę 2 czerwca świetowaliśmy Jubileusz 65 rocznicy powstania Zespołu Regionalnego "Małe Podegrodzie". Uroczystość  ta odbyła się w ramach Dni św. Stanisława Papczyńskiego  "Po sąsiedzku ze Świętym".
Plan uroczystości obejmował:
- mszę św. w Kościele parafialnym,
- procesję do miejsca urodzenia św. Stanisława Papczynskiego patrona naszej szkoły - oraz wystepy artystyczne z wystepem jubileuszowym "Małego Podegrodzia". Zespół zaprezentował się w trzech grupach wiekowych: najmłodsi z klas I - III, średni z klas IV - V i najstarsi ze szkoły podstawowej i gimnajum. Każda prezentacja podobała się publiczności a w finale na scenie zaprezentowali sie wszyscy czlłonkowie "Małego Podegrodzia". Następnie wysłuchaliśmy gratulacji oraz otrzymaliśmy prezenty od znamienitych gości z Marszałkiem Małopolski Witoldem Kozłowskim na czele. Przy tej okazji wręczaliśmy obecnym folder jubileuszowy opisujący  początki, działalność i osiągnięcia "Małego Podegrodzia" na przestrzeni minionych 65 lat.

 

 

 

 

 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP