Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2018_2019 / Laureaci konkursu historycznego
Piątek - 27 maja 2022 Amandy, Jana, Juliana      "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

Kraków-laureaci i finaliści konkursu historycznego
z SP Podegrodzie


09 kwietnia 2019 r. na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie pojawiła się informacja o wynikach finału tematycznego konkursu historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019 pt. „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski.
 Z przyjemnością informujemy, że wśród 20 laureatów znalazło się dwóch uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu: Kamil Sasak i Kamil Ruchała. Natomiast w gronie 44 finalistów ich kolega Jakub Bochenek. Uczniów przygotowywała pani Beata Zagórowska, która serdecznie gratuluje Im sukcesu oraz dziękuje Rodzicom wymienionych chłopców za pomoc w poszukiwaniu potrzebnych materiałów oraz wsparcie merytoryczne i moralne swoich pociech.
Uroczyste zakończenie konkursu odbędzie się 17 maja 2019 r.
w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia”, ul. Dunajewskiego 8 w Krakowie.  W zamieszczonym na stronie kuratorium komunikacie Pan Przewodniczący Komisji Wojewódzkiej Konkursu – Dariusz Gorajczyk oraz Koordynator Konkursu – Pani Monika Kwiatkowska, dziękują za współpracę wszystkim uczestnikom, ich opiekunom oraz dyrektorom szkół. Gratulujemy!!!                                        

                  

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP