Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2016-2017 GIM / Osiągnięcia Gimnazjum 2016-2017
Sobota - 19 sierpnia 2017 Emilii, Julinana, Konstancji     "Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroiĄmie." - Fiodor Dostojewski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Gimnazjum
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- 2016-2017 GIM
- sp_2016/2017
- wyszukiwarka

Osiągnięcia w konkursach 2016-2017
Konkursy wiedzowe


- Konkursy organizowane przez Kuratora Oświaty o zasięgu ponadwojewódzkim:
konkursy przedmiotowe:
1. Izabela Kumor IIIB – Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej    i Ekonomicznej
2. Mateusz Biel IIIB – Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej
    i Ekonomicznej

- Konkursy organizowane przez Kuratora Oświaty o zasięgu wojewódzkim:
konkursy przedmiotowe:
1. Kinga Zaczyk IIIC  – Laureatka Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego
2. Grzegorz Szabla IIIA – Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
3. Jan Bobak IIIB   – Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
– Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
4. Natalia Gołąb IIIA – Finalistka Małopolskiego Konkursu  Biologicznego

- Małopolski Konkurs Historyczny „Mój Region - Moja Duma - Moje Miasto - Moja Duma”
1. Katarzyna Szabla IA  – Laureatka
2. Marcin Duda IIC – Laureat
3. Damian Gomółka IB – Finalista
4. Bartłomiej Tyrkiel IC – Finalista
5. Kacper Fryzowicz IC –  Finalista

- Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Matematyki
1. Grzegorz Szabla IIIA   –  Laureat
-

 Ogólnopolskia Olimpiada Zadań Logicznych
1. Jakub Wojnarowski IIID –  Laureat

- Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus” z Fizyki
1. Jan Bobak IIIB   –  Laureat
 

- Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „EDI Panda” z Fizyki
1. Grzegorz Szabla IIIA  – wyróżnienie
2. Jan Bobak IIIB  – wyróżnienie

- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
1. Natalia Gołąb III A  – wyróżnienie

- Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
1. Grzegorz Szabla IIIA  – honorowy tytuł „Kaon”

- Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”
1. Klaudia Seredyńska IIIA – III miejsce

- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace
1. Emilia Bochniarz IIC  – laureatka (1 miejsce w woj. małopolskim i 4 miejsce w kraju)

- Międzyszkolny Konkurs Językowy „Tandem”: język angielski z językiem niemieckim
1. Emilia Bochniarz IIC  –  finalistka etapu powiatowego

 -Turniej wiedzy pożarniczej
1. Natalia Gołąb IIIA  –  II miejsce w etapie powiatowym 
Konkursy artystyczne i literackie

- Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Krajobrazy  Sądecczyzny”  
1. Dawid Maciuszek IIA – I miejsce w powiecie

- Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantazy „Źródła Marzeń”
1. Klaudia Seredyńska IIIA  –   IV miejsce
2. Emilia Mamala IIIA   –   VI miejsce

- Ogólnopolski Konkurs Literacki o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”
1. Jolanta Mrówka IIIA   – wyróżnienie

- Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży  „Pióro Splotu”
1. Natalia Skoczeń IIIC   – wyróżnienie

- Konkurs Gwary Lachów Sądeckich „Lachoskie Godonie”
1. Grzegorz Szabla IIIA   – I miejsce
   

Zawody  sportowe
- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w  Halowej Piłce Nożnej dziewcząt   
– I miejsce drużynowo (awans na zawody szczebla rejonowego)
- Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt     
skład drużyny:
Jurczak Anna IIID – II miejsce drużynowo
Zaczyk Kinga IIIC
Turek Katarzyna IIIC
Jodłowska Kinga IIIB
Laciuga Zuzanna IID
Zygmunt Zuzanna IID
Ogrodzka Patrycja IC
Gomółka Aleksandra IC
Kruczek Weronika IC
Świechowska Edyta IC

-  Powiatu Nowosądeckiego w Piłce Ręcznej chłopców     
skład drużyny:

Maciuszek Kamil III  – II miejsce drużynowo
Kotas Jakub IIIB
Bodziony Jakub IIID
Ciągło Piotr IIID
Konstanty Piotr IIID
Klag Patryk IID
Bodziony Mateusz IIB
Baranowski Piotr IIIB
Homoncik Arkadiusz IIIC
Dyrek Kacper IIA
Perełka Paweł IIID
Maciuszek Damian IIIA

- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Sztafecie 4x100m Lekkoatletyka dziewcząt
skład drużyny:

Zaczyk Kinga IIIC – III miejsce drużynowo
Jurczak Anna IIID
Laciuga Zuzanna IID
Wojnarowska Katarzyna IC
- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w biegu na 300m Lekkoatletyka dziewcząt
Jurczak Anna IIID  – III miejsce

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP