Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2015-2016 GIM Archiwum / Spektakl
Sobota - 19 stycznia 2019 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Spektakl w języku angielskim:
A CHRISTMAS CAROL - „Opowieść wigilijna”!!!

8 czerwca 2016 r. o godz. 17:00 

W  dniu 8 czerwca 2016 r. o godz. 17:00 (po „dniu otwarym”) na sali gimnastycznej gimnazjum odbędzie się spektakl w języku angielskim pt. „Opowieść wigilijna”, na podstawie utworu Karola Dickensa. Ponad dwudziestu uczniów Gimnazjum w Podegrodziu wcieliło się w najsłynniejsze postacie związane z historią Ebenezera Scrooge’a i wystąpiło podczas XXIII edycji Wojewódzkiego Przeglądu-Konkursu „BLIŻEJ ŚWIATA” w Krakowie w dniu 18 maja 2016 r. Konkurs ten od wielu lat odbywa się on pod patronatem Wojewody Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty, a także Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały. Nasza szkoła w ciągu ostatnich lat była niepokonana i sześciokrotnie zajmowaliśmy pierwsze miejsce w województwie. Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji konkursu już 13 czerwca 2016 r.
Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców wraz całymi rodzinami na 20 minut ambitnej sztuki teatralnej z udziałem naszej młodzieży.


Autorem scenariusza „Opowieści wigilijnej” jest  nauczyciel języka angielskiego – Pan Grzegorz Krawczyk, a reżyserami sztuki Pani Katarzyna Piekara (nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej w Olszanie) oraz Pan Grzegorz Krawczyk.

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP