Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2015-2016 GIM Archiwum / SUKCESY
Sobota - 21 października 2017 Celiny, Hilarego, Janusza     "Największym urokiem świata jest urok drugiego człowieka" - Zofia Nałkowska - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

Osiągnięcia w konkursach 2015-2016

Konkursy wiedzowe

- Konkursy organizowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty:

konkursy przedmiotowe:

1. Patrycja Turek z kl. III c                        - laureatka konkursu historycznego
2. Marek Bugno z kl. I d                            - finalista konkursu historycznego
3. Natalia Kwoka-Wyżycka z kl. III a        - finalistka konkursu fizycznego
4. Maciej Bodziony z kl.III c                      - finalista konkursu fizycznego 

konkursy tematyczne:

 1. Agnieszka Owsianka kl IIIa   - laureatka biblijnego konkursu tematycznego                                                                                            „Z mądrości  Proroków przez życie”

- Ogólnopolski Konkurs Wiedzy  o życiu i osobie Karola Wojtyły- Jana Pawła II- „Papież Słowianin

1.Marcelina Szabla z kl.IIIc  - laureatka etapu wojewódzkiego i finalistka etapu ogólnopolskiego 

2. Kinga Zaczyk z kl. IId  -  laureatka etapu wojewódzkiego i finalistka etapu ogólnopolskiego 

3. Justyna Pawlik   z kl.  II d -  laureatka etapu wojewódzkiego

 

- Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

1. Patryk Baziak z kl. III d                -  finalista
2. Patryk Olszak z kl.  III d               -  finalista
3.Łukasz Duda z kl.  III d                 -   finalista
4.Wojciech Maciuszek z kl.  III d     -  finalista

- Konkurs Wojewódzki „Mój Region- Moja Duma, Moje Miasto - Moja Duma”

1. Marek Bugno z kl.  I d                  -  finalista
2. Izabela Zagórowska z kl.  III a     -  finalistka
3. Aleksandra Potoczna z kl.  III c   -  finalistka

- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”

1. Grzegorz Szabla z kl.  II a     - finalista

- Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Matematyki

1. Maria Zipser  z kl.  I c                   -  laureatka


- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

1. Jakub Wojnarowski  z kl.  II d     -  wyróżnienie

- Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

1. Grzegorz Szabla z kl.  II a         - honorowy tytuł „Kaon”
2. Jodłowska Kinga  z kl.  II b       - tytuł „Taon”
3. Maciej Bodziony kl.III c             - tytuł „Taon               

- Wojewódzki Konkurs Językowy „Bliżej Świata”

1. Paweł Krajewski z kl.  II                    -  I miejsce w kat. język angielski
2. Aleksandra Potoczna z kl.  III c       -  I miejsce w kat. język angielski


- Międzyszkolny Konkurs Językowy „Tandem”

1. Julia Kotas z kl.  IIIa                               -  finalistka etapu powiatowego

- Konkurs „Ziemia Sadecka od przeszłości do współczesności”

1. Justyna Pawlik z kl.  II d                         - etap rejonowy
2. Mateusz Bienias z kl. II c                        - etap rejonowy

- Konkurs historyczny „Ani na chwilę nie złożyliśmy broni” Polacy w walce podczas II Wojny Światowej 1939-1945

1.Piotr Migacz  z  kl.III c                  – etap rejonowy

 -Turniej wiedzy pożarniczej

1.Joanna Olchawa III b                    - V miejsce w etapie powiatowym

- Konkurs  on-line Wiedzy o Józefie Piłsudskim

25 miejsce na 1150 uczniów z 250 szkół
1. Emilia Mamala z kl. II a       27/30 pkt
2. Klaudia Fiut z kl. III a          25/30 pkt


Konkursy artystyczne

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Krajobrazy  Sądecczyzny”  

1.Jan Bobak III b                                     - I miejsce w powiecie

 

 

 Zawody  sportowe

- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1.Joanna Olchawa z kl. III b                    - II miejsce

 

- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w  Halowej Piłce Nożnej chłopców 

1.Grzegorz Hejmej z kl. III b kapitan drużyny         - II miejsce drużynowo

 

- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w  Halowej Piłce Ręcznej dziewcząt

1.Agnieszka Ciuła z kl. III d kapitan drużyny           - II miejsce drużynowo

 

- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w  Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m

1.Anna Jurczak z kl. II d kapitan drużyny                  - III miejsce drużynowo

 

- Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Lekkoatletyce (sztafeta 4 x 100m)      

1.Patrycja Baranowska z kl. III b kapitan drużyny       - I miejsce drużynowo

 

 - Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w  Lekkoatletyce  

1.Krzysztof Pietrzak z kl. III b                                        - III miejsce w pchnięciu kulą

 

 

 



© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP