Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2015-2016 GIM Archiwum / PROJEKT „ZABAWA I REHABILITACJA PO LACHOWSKU”
Środa - 15 sierpnia 2018 Marii, napoleona, Stelii     "Wiem tylko, że życia nie można zrozumieć bez miłosiernej wyrozumiałości, nie można go bez niej przeżyć." - Oscar Wilde - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- wyszukiwarka

PROJEKT „ZABAWA I REHABILITACJA PO LACHOWSKU”

 W ramach projektu „Zabawa i rehabilitacja po lachowsku” w dniu 11 kwietnia 2016 roku wolontariusze z gimnazjów w Podegrodziu i Brzeznej oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Promyk" w Gostwicy uczestniczyli w Bibliotece Gminnej w Podegrodziu, w otwarciu wystawy i spotkaniu z artystą malującym ustami i nogami – panem Stanisławem Kmiecik. Artysta nakreślił zebranym swoją działalność artystyczną. W trakcie spotkania uczestnicy mogli poznać sympatyczną Martynkę, która rozpoczyna swoją przygodę z malowaniem nogami. Artyści stworzyli niezapomniane prace, które można obejrzeć w Bibliotece, gdzie mieści się też wystawa pana Stanisława Kmiecik, która trwać będzie do ósmego maja.
Po zakończonym spotkaniu, wspólnych fotkach wolontariusze z Podegrodzia pod opieką szkolnego koordynatora projektu pani Anity Karpierz obejrzeli przygotowaną wystawę.

 

 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP