Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2015-2016 GIM Archiwum / Szczypiornistki i biegi przełajowe
Niedziela - 9 grudnia 2018 Anety, Leokadii, Wiesława      - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

NASZE SZCZYPIORNISTKI WICEMISTRZYNIAMI POWIATU!


W Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach wystąpiły gimnazja ze Złockiego, Stróż, Łącka i Podegrodzia. Celem imprezy była popularyzacja piłki ręcznej oraz wyłonienie mistrza Powiatu Nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut. Zwyciężczyniami okazały się dziewczęta ze Stróż, które zdeklasowały pozostałe zespoły wygrywając wysoko wszystkie spotkania i zdobywając w ten sposób tytuł Mistrzyń Powiatu. Drugie miejsce z jedną porażką w turnieju zajęły szczypiornistki z Podegrodzia trenowane przez pana Marka Fiuta, trzecie miejsce zajęło Gimnazjum w Złockiem, a czwarte z Łącka. 
Drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Wybrano najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Weronika Janik z Gimnazjum w Stróżach. Wyniki poszczególnych spotkań:
Stróże – Złockie 10:1
Podegrodzie – Łącko 7:1
Złockie - Łącko 6:6
Stróże – Podegrodzie 9:2
Złockie  - Podegrodzie 5:10
Łącko – Stróże 2:14

 


 

 

 

NASI GIMNAZJALIŚCI  WALCZYLI
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCHNa stadionie KS „Helena” w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 561 młodych biegaczy,
Wśród szkół podstawowych wystartowało 15 sztafet dziewcząt i 14 sztafet chłopców, gimnazja reprezentowane były przez 15 drużyn dziewcząt i 15 drużyn chłopców. Dystans dla dziewcząt wynosił 10x800 metrów, dla chłopców 10x1000 metrów. Nasze biegaczki zajęły  III miejsce, chłopcy - V miejsce. Gratulujemy!

 

 


 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP