- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

Nasi gimnazjaliści na meczu Cracovia Kraków – Górnik Zabrze

13 lutego 2016r.w sobotę na Miejskim Stadionie Cracovia w Krakowie odbył się mecz kolejki T-mobile Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Górnikiem Zabrze. Na to sportowe wydarzenie wybrała się grupa naszych gimnazjalistów pod opieką pana Marka Fiuta.

Był to bardzo emocjonujący mecz. Pierwsza część obfitowała w akcje ofensywne krakowskiego zespołu. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Bartosz Kapustka w 3 minucie pierwszej połowy meczu. W 22 minucie dla Cracovii padła druga bramka, którą zdobył Eric Jendrišek. Ten gol był przepiękny, a piłkarze wciąż potęgowali nasze sportowe emocje, ponieważ w kilka minut później padła kolejna bramka dla Cracovii (!!!) zdobyta przez Mateusza Cetnarskiego. Ostatecznie Cracovia w pierwszym meczu rundy wiosennej pokonała Górnik Zabrze 3:0. Wygrała w dobrym stylu i po ładnych akcjach. Po zakończonym meczu mieliśmy okazję przybić „piąteczki” z piłkarzami z naszego ukochanego klubu. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy pojechać na ten mecz. Za wszystko dziękujemy panu Markowi. Relacja - Krzysztof Górecki (IIIa)