Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2015-2016 GIM Archiwum / GRAMmy na tak
Sobota - 19 stycznia 2019 Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Wyróżnienie dla Jolanty Mrówki w II Międzyszkolnym Konkursie Wokalno- Instrumentalnym GRAMmy na tak!

 Uczennica klasy II  Gimnazjum im. bł. O. St. Papczyńskiego w Podegrodziu – JOLANTA MRÓWKA kolejny raz odniosła sukces. Wzięła udział w II Międzyszkolnym Konkursie Wokalno- Instrumentalnym GRAMmy na tak! zorganizowanym przez Zespół Szkół im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku. Jak dodaje nauczycielka Agata Nawojowska: Jolanta przeszła do II etapu, a w finałowych przesłuchaniach, które odbyły się dnia 5 grudnia 2015 r. zdobyła wyróżnienie. 
 Konkurs ten jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół średnich- dla wszystkich tych, którzy kochają muzykę i pragną zaprezentować swój talent. Jego celem jest szerzenie zainteresowania różnymi gatunkami muzyki, aktywizacja młodych ludzi oraz możliwość wypromowania swoich umiejętności i zdolności. 
     Jury wyłoniło zwycięzców, którzy tego samego dnia wystąpili jako saport przed koncertem akustycznym duetu Piotra i Wojciecha Cugowskich. Występ gwiazdy wieczoru odbył się na hali sportowej ZS w Świniarsku. Oprócz przeglądu wokalnych i instrumentalnych zdolności młodzieży   tego wieczoru podczas koncertu GRAMmy na tak! można było oddać krew i włączyć się w akcję, która ma na celu ratowanie ludzkiego życia.


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP