Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2014 - 2015 / Lista uczniów gimnazjum 2014-2015
Wtorek - 21 listopada 2017 Janusza, Marii, Reginy      "Życie tylko dla samego siebie jest korozją osobowości". Wiktor Hugo - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego absolwentów Szkół Podstawowych
ubiegających się o przyjęcie do Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015.
Lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do Gimnazjum w Zespole Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Podegrodziu

Gimnazjalnych w Podegrodziu:
PodegrodzieBienias Mateusz - Naszacowice
1.Ciągło Tomasz – Podegrodzie
2.Duda Jakub – Podegrodzie
3.Duda Zuzanna – Podegrodzie
4.Gąsior Andrzej – Naszacowice
5.Gorczowski Jakub – Podegrodzie
6.Homoncik Arkadiusz – Podegrodzie
7.Iwan Kamil – Podegrodzie
8.Jodłowski Karol – Naszacowice
9.Kożuch Szymon – Podegrodzie
10.Łatka Dominika – Podegrodzie
11.Pawlak Agnieszka – Juraszowa
12.Skoczeń Natalia – Naszacowice
13.Sopata Paulina – Podegrodzie
14.Stec Mateusz – Podegrodzie
15.Szewczyk Monika – Podegrodzie
16.Śledź Michał – Naszacowice
17.Turek Katarzyna – Podegrodzie
18.Wojnarowska Emilia – Naszacowice
19.Zaczyk Kinga – Podegrodzie
20.Zaryczny Jarosław – Naszacowice
21.Zygmunt Natalia – Podegrodzie
22.Bodziony Jakub – Podegrodzie
23.Bodziony Kamil – Podegrodzie
24.Bodziony Natalia – Podegrodzie
25.Dyrek Oliwia – Podegrodzie
26.Fiut Gabriela – Podegrodzie
27.Gąsior Alicja – Juraszowa
28.Hajduga Karol – Mokra Wieś
29.Kmiecik Patrycja – Podegrodzie
30.Krajewski Paweł – Podegrodzie
31.Łatka Anna – Podegrodzie
32.Maciuszek Piotr – Podegrodzie
33.Obrzut Mateusz – Podegrodzie
34.Pawlik Justyna – Podegrodzie
35.Perełka Paweł – Podegrodzie
36.Plata Marcelina – Podegrodzie
37.Stachoń Katarzyna – Podegrodzie
38.Stolarczyk Jakub – Podegrodzie
39.Stolarczyk Marcin – Podegrodzie
40.Wojnarowski Jakub – Podegrodzie

Mokra Wieś
41.Biel Mateusz – Mokra Wieś
42.Plata Mateusz – Mokra Wieś
43.Wilk Alicja – Mokra Wieś
44.Zwolińska Angelika – Mokra Wieś
Olszanka
45.Gołąb Natalia – Olszanka
46.Koterla Joanna – Olszanka
47.Koterla Katarzyna – Olszanka
48.Koterla Sylwia – Olszanka
49.Lasyk Agnieszka – Olszanka
50.Łatka Szymon – Olszanka
51.Poręba Dominika – Olszanka
52.Rams Krzysztof – Olszanka
53.Rams Paweł – Olszanka
54.Szabla Grzegorz – Naszacowice
55.Waśko Jakub – Podegrodzie
56.Wilk Sylwia – Olszanka
57.Wojnarowska Ewelina – Olszana
58.Wojnarowski Kamil – Olszanka
59.Zielonka Piotr – Olszanka
Stadła
60.Carbone Samanta - Stadła
61.Ciągło Piotr – Stadła
62.Jurczak Anna – Stadła
63.Kasprzycki Marcel – Stadła
64.Konstanty Piotr – Stadła
65.Maciuszek Kamil – Stadła
66.Mordarska Katarzyna – Stadła
67.Marcinowski Mateusz – Stadła
68.Samek Daniela – Stadła
69.Słowik Kinga – Stadła


Olszana
70.Faron Mateusz – Olszana
71.Golonka Maria – Olszana
72.Jodłowski Grzegorz – Olszana
73.Kapłoń Magdalena – Naszacowice
74.Król Katarzyna – Olszana
75.Kumor Izabela – Olszana
76.Maciuszek Damian – Olszana
77.Maciuszek Iwona – Olszana
78.Mamala Emilia – Olszana
79.Mrówka Jolanta – Olszana
80.Nowak Patryk – Olszana
81.Olchawa Damian – Olszana
82.Seredyńska Klaudia – Olszana
83.Smoroń Michał – Olszana
84.Wojnarowski Jan – Olszana

Rogi
88. Baranowski Piotr – Rogi
89. Błaszczyk Klaudia – Podegrodzie
90. Błaszczyk Natalia – Podegrodzie
91. Bobak Jan – Rogi
92. Hyclak Dominika – Podegrodzie
93. Jodłowska Kinga – Podegrodzie
94. Kotas Jakub – Rogi
95. Maciuszek Paulina – Rogi
85.Poparda Grzegorz – Rogi
86.Tokarczyk Adrian – Rogi
87.Witkowska Karolina – Rogi
99. Zarabski Kamil – Rogi
100. Zięba Wiktoria – Juraszowa

86.  Wójcik Michał – Olszana
87.  Zygmunt Justyna – Olszana

Lista uczniów spoza obwodu zakwalifikowanych do przyjęcia do Gimnazjum w Zespole Szkół

Podstawowo – Gimnazjalnych w Podegrodziu:

1. Kamiński Kacper – Mostki
2. Skoczeń Wiktoria – Stronie

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP