Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / strony_2013_2014 / Zabawa karnawałowa
Piątek - 14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Zoriny      - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

Spotkanie karnawałowe zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i Koło Teatralne „BIS”

Dnia 3 marca 2014 r. Koło Teatralne „BIS” wraz z Samorządem Uczniowskim zaprosiło, zgodnie z tradycją, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gostwicy wraz z kierownikiem p. Jerzym Ślazykiem i wychowawcami na spotkanie karnawałowe.

Wspólną „ostatkową” imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Krystyna Dąbrowska, która powitała przybyłych gości. Oddała później głos konferansjerowi - Sebastianowi Maciuszkowi. Zaprosił wszystkich do przeniesienia się w bajkowy świat.

Uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć dwa spektakle teatralne. Część artystyczna rozpoczęła się od zaprezentowania zebranym „Kota w butach”. W drugim przedstawieniu ukazano historię „Kopciuszka XXI wieku”. Oba widowiska teatralne przypadły do gustu gościom, gdyż były co jakiś czas przerywane salwami śmiechu i gromkimi brawami. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej zostali zaproszeni na bal i wspólnie bawili się ze współczesnym Kopciuszkiem przy dźwiękach porywającej do tańca muzyki. Sympatycznym akcentem było wręczenie przez p. Ślazyka Kołu Teatralnemu „BIS” płyt z nagraniem spektaklu przygotowanego przez członków WTZ z Gostwicy.

Po obejrzeniu artystycznych wyczynów Koła Teatralnego „BIS” zacnych gości zaproszono na poczęstunek. Ostatnim punktem programu była zabawa karnawałowa. Przy skocznych nutach wszyscy wspaniale się bawili... a jak się bawili? - zobaczcie sami. Poniżej galeria zdjęć z imprezy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP