Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / Gimnazjum-Menu / Z życia szkoły
Piątek - 20 października 2017 Ireny, Kleopatry, Witalisa     "Daleko trudniej ukochać niewolnika, niż pisać o zniesieniu niewoli" - Adam Mickiewicz - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2015/2016 S.Podst.
- sp_2016/2017
- Archiwum SP 2016-2017
- 2017-2018
- wyszukiwarka

 

Harmonogram imprez i uroczystości w roku szkolnym 2012-2013

 

L.p.

Działanie

Odpowiedzialni

Termin wykonania zadania

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

p.M.Masternak,            p.M. Janur

wrzesień

2

Wycieczka integracyjna uczniów klas pierwszych

Wychowawcy kl. pierwszych

wrzesień

3

Testy diagnozujące wiedzę i umiejętności uczniów klas pierwszych po szóstej klasie

Zespół nauczycieli

wrzesień

4

Wycieczka uczniów klas trzecich do Oświęcimia i Wadowic

Wychowawcy kl. trzecich

wrzesień

5

Wybory do Rady Samorządu Szkolnego    i Rzecznika Praw Ucznia

p.M.Masternak,             p.M. Janur

wrzesień

6

 Uroczyste przyjęcie uczniów klas I w poczet społeczności szkolnej –  ślubowanie

Wychowawcy kl. pierwszych

październik

7

Działania w sytuacji zagrożenia, próbna ewakuacja budynku

p.A.Rams

pażdziernik

8

Etap szkolny konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora

Zespół nauczycieli

październik

9

Wyjazd do teatru klas trzecich

  p.M. Janur p.M.Weremczuk

październik

10

Dzień Edukacji Narodowej

p.M.Masternak, p.M. Janur p.G.Krawczyk

październik

11

Akcja „No promil, no problem 2011”

p.A.Karpierz

październik

12

Spotkanie z pisarzem w ramach „Jesieni literackiej”

p.M. Masternak, pM.Janur

listopad

13

Uroczysta akademia z okazji 94 rocznicy odzyskania niepodległości

p.M.Liber

listopad

14

Pierwsza pomoc przedmedyczna – pokaz   i ćwiczenia praktyczne

p.J.Kowalska

listopad

15

Wybór Rzecznika Praw Ucznia

Samorząd Uczniowski.

listopad

16

Spotkanie z podróżnikiem

p.A.Wideł

listopad

17

Kiermasz charytatywny – kartka świąteczna

A.Karpierz

listopad

18

Wyjazd uczniów klas pierwszych do teatru

p. M.Masternak, p.M.Janur,p.M.Weremczuk

listopad

19

Zabawa andrzejkowa

Samorząd         Uczniowski

listopad

20

Mikołajki klasowe

Wychowawcy

grudzień 

21

Świąteczna paczka dla potrzebujących

p.A.Karpierz

grudzień

22

Próbny egzamin gimnazjalny dla klas trzecich

p.J.Kołat

grudzień

23

Loteria świąteczna

p.M.Masternak,                p. M.Janur

grudzień

24

Konkurs podłaźniczek

Wychowawcy,          Samorząd Uczniowski

grudzień

25

Przedstawienie Bożonarodzeniowe – wigilie klasowe

p.M.Stelmach, p.G.Krawczyk, ks.W.Lech,

grudzień

26

Konkurs „Stan wojenny w Polsce i jego następstwa”

  p.T.Kulak, p.H.Iwan

styczeń

27

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM

p.J.Kołat

styczeń

28

Udział  uczniów w WOŚP

Sztab WOŚP

styczeń

29

Wyjazd uczniów klas drugich do teatru

p.M.Weremczuk,               p. M.Janur

styczeń/luty 

30

Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

p.J.Kowalska

luty

31

Zabawa noworoczna

Wychowawcy,              Rada Rodziców

luty

32

Szkolne walentynki

Samorząd          Uczniowski           

luty

33

Zajęcia prowadzone przez lektorów języka niemieckiego „Deutsch-Wagen-Tour”

p.J.Kowalska

luty

34

Konkurs „Kangur matematyczny”

p.J.Kołat,             p.A.Pasiut

marzec

35

Turniej Wiedzy Pożarniczej

p.J.Kowalska       p.A.Rams

marzec

36

Polsko – ukraiński  konkurs fizyczny ,,Lwiątko''

p.B.Skoczeń

marzec

37

Dzień projektu edukacyjnego

p.T. Kulak,                      p.J. Kowalska

marzec

38

„FOX” – konkurs języka angielskiego

p.K.Kawik,    p.G.Krawczyk

marzec

39

Rocznica śmierci Jana Pawła II  - uroczysty apel

p.M.Masternak, p.M.Janur, ks.T.Piecuch

kwiecień

40

Egzamin gimnazjalny

Dyrektor

23,24,25      kwiecień

41

Święta Wielkanocne – uroczysty apel

p M.Weremczuk,            p.J. Kołat  ks.T.Piecuch

kwiecień

42

Dzień zdrowia

p.A.Karpierz,                  p.J. Janik              

kwiecień

43

Udział w akcji sprzątania świata

p.A.Wideł,     p. K.Owsianka

kwiecień

44

Sejm Dzieci i Młodzieży

p.T. Kulak,                      p.M.Weremczuk

kwiecień

45

Dzień Ziemi

p.A.Wideł,     p. K.Owsianka

kwiecień

46

Święto Sportu Szkolnego

p.J.Janik, p.M.Fiut,        p.P. Śledź

kwiecień

47

Uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

p.H.Iwan, p.T.Kulak,p.M.Liber

maj

48

Konkurs piosenki angielskiej  „Let’s  sing and play”

p.G.Krawczyk                  p. K. Kawik

maj

49

Konkurs recytatorski

p.M.Masternak,    p.M.Janur

maj

50

Dzień Europejski – prezentacje klas

p.T.Kulak, p.T. Kula, p.A.Wideł

maj

51

Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Gminy Podegrodzie

p.M.Masternak, p.M.Janur

maj

52

Konkurs matematyczny „Kalkulator w głowie”

p.J.Kołat

maj

53

Święto szkoły – rocznica urodzin Patrona.     Festiwal młodych talentów

p.M.Masternak, p.M.Janur, ks.T.Piecuch

18 maja

54

Okolicznościowa wystawa  z okazji  rocznicy  urodzin bł.O. St. Papczyńskiego

J.Kula,  ks.T.Piecuch, ks.W.Lech

maj

55

„ABC ochrony środowiska” – szkolny konkurs ekologiczny

p.K.Owsianka

czerwiec

56

Realizacja projektu „Trzymaj formę”

p.J.Janik,          p.A.Karpierz

maj/czerw.

57

Próbny egzamin gimnazjalny dla klas drugich

p.J.Kołat

czerwiec

58

e-Testy osiągnięć uczniów po klasie treciej w ramach projektu e-Akademia Przyszłości

p.J.Kołat,        p.M.Stelmach

czerwiec

59

Uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich

Wychowawcy klas trzecich i klas drugich

czerwiec

60

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Wychowawcy klas trzecich i klas drugich

czerwiec

 

 

 

 

Biblioteka szkolna

Dzień tygodnia

Godziny pracy

Nauczyciel

Poniedziałek

1130 – 1400

p.Z.Sułkowska

Wtorek

1100 - 1400

p.Z.Sułkowska

Środa

935 – 1040

p.Z.Sułkowska

Czwartek

1100 – 1400

p.Z.Sułkowska

Piątek

800 – 1130

p.Z.Sułkowska

 
 
 
 
 
 
Oferta zajęć pozalekcyjnych
 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Koło informatyczne

p.Małgorzata Stelmach

ŚR

1430 – 1515

Koło matematyczne

p.Agata Pasiut

WT

710 – 755

Koło teatralne

p.Maria Masternak

PT

655 – 755

Koło teatralne

p.Małgorzata Janur

PT

655 – 755

Koło języka polskiego

p.Monika Weremczuk

WT

710 – 755

Koło języka polskiego

p.Maria Masternak

PN

710 – 755

Koło języka polskiego

p.Małgorzata Janur

PN

710 – 755

Koło języka angielskiego

p.Monika Laciuga

PT

710 – 755

Koło fizyczne

p.Barbara Skoczeń

PT

1330 – 1415

Koło chemiczne

p.Katarzyna Owsianka

ŚR

710 – 755

Koło historyczne

p.Halina Iwan

PT

1330 – 1415

Koło języka niemieckiego

p.Joanna Kowalska

WT

1600 – 1645

Koło biologiczne

p.Maria Szewczyk

WT

1420 – 1505

Koło geograficzne

p.Anna Wideł

CZW

1430 – 1515

Koło wiedzy ekonomicznej i obywatelskiej

p.Teresa Kulak

CZW

710 – 755

Siatkówka dziewcząt

p.Joanna Janik

WT

1430 – 1515

UKS - piłka nożna

p.Marek Fiut

CZW

1545 – 1645

Szkolna grupa „Pomocna dłoń”

p.Anita Karpierz

WT

1430 – 1515

Koło fotograficzne

p.Jacek Kula

PN

1630 – 1730

Zespół wokalno-instrumentalny „Experyment”

p.Grzegorz Krawczyk

PT

1335 – 1515

Wyjazdy na basen i ściankę wspinaczkową

p.Piotr Śledź

PT

1500 – 1800

Gazetka szkolna „KING”- koło redakcyjne

p.Monika Weremczuk, p.J.Kula

WT

1335 – 1420

Edukacja czytelnicza i medialna

p.Zofia Sułkowska

ŚR

745 – 845

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

ks.W.Lech

 

 

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

ks.T.Piecuch

   
       
       
 
 
Zajęcia wyrównawcze (konsultacje)
 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

       

matematyka

p.Józefa Kołat

 czwartek

710 – 755

matematyka

p.Agata Pasiut

wtorek

1330 – 1415

p.Anna Wideł

czwartek

1430 – 1515

fizyka/matematyka

p.Barbara Skoczeń

poniedziałek

1335 – 1420

j. niemiecki

p.Joanna Kowalska

poniedziałek

1335 – 1420

j. polski

p.Monika Weremczuk

czwartek

710 – 755

j.angielski

p.Katarzyna Kawik

wtorek

piątek

710 – 755

850- 935  

chemia

p.Katarzyna Owsianka

piątek

710 – 755

historia

p.Halina Iwan

piątek

1430 – 1515

historia/wos

p.Teresa Kulak

wtorek

 1430 – 1515

zdw

p.Anita Karpierz

wtorek

1335 – 1420

zdw

p.Małgorzata Stelmach

wtorek

1240 – 1325

 

Akcje prowadzone w ciągu roku:

1) „Góra grosz” – zebrane fundusze przeznaczane są na rodzinne domy dziecka

2) „Adopcja na odległość” – przesyłamy każdego roku około 600zł do Ośrodka  Selezjańskiego na cele misyjne

3) Sprzedaż kartek świątecznych w okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych dla     Fundacji Sursum Corda

4) Współpraca z Ośrodkiem Terapii Zajęciowej w Gostwicy – pomoc w organizowaniu imprez dla niepełnosprawnych

5) Współpraca z Przedszkolem w Podegrodziu – czytanie bajek przedszkolakom

6) Zbiórka nakrętek – pozyskane fundusze będą przeznaczone rodzicom dziecka  niepełnosprawnego

7) Zbiórka zużytych baterii

8) Zbiórka surowców wtórnych

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP